החל מהיום: הפיקסל 6 של גוגל הוא גם המפתח לאוטו שלכם

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

כחלק מסדרת ״עדכוני חג״ עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד, גוגל (Google) הציגה מספר פיצ׳רים חדשים שמכשירי אנדרואיד יוכלו לעשות, וחלקם קשורים לרכב שלכם.

הודעות מוכנות מראש

אחד העדכונים לרכב מגיע עבור אנדרואיד אוטו – מערכת מולטימדיה המשקפת את המכשיר בצורה אופטימלית ברכב שלכם. גוגל מוסיפה את האפשרות לענות למסרונים עם הודעות מובנות מראש, כך שכאשר תקבלו הודעה, תוכלו להגיד לעוזרת הקולית לענות הודעה מוכנה מראש (או כזו שהתאמתם בעצמכם מראש), או לחילופין להקיש על ההודעה ולבחור אחת בעצמכם (בהנחה ואתם לא בזמן נהיגה כמובן).

תמונה: גוגל

שיפורים נוספים שיגיעו למערכת נוגעים לאפשרות חיפוש קולי עבור קבצי המוזיקה בין כל אפליקציות המוזיקה שלכם.

להניע את הרכב עם הטלפון

עדכון נוסף עבור הרכב שלכם מגיע בדמות מפתח דיגיטלי. החל מהיום, תוכלו לפתוח, לנעול ואפילו להניע את הרכב שלכם בנגיעת מכשיר קלה.

תמונה: גוגל

המפתח הדיגיטלי זמין כעת למכשירי פיקסל 6, פיקסל 6 פרו וסדרת גלקסי S21 של סמסונג, במדינות נתמכות ועבור רכבי BMW נתמכים כרגע.

ממשיכים עם הפרטיות

אחד העדכונים הנוספים שגוגל הכריזה עליהם היום ממשיך לשמור על הפרטיות שלכם. קרה לכם שהורדתם אפליקציה כל כך מזמן ששכחתם היא על המכשיר? מסתבר שזה קורה לא מעט וגוגל פועלת לצמצם את רמת ההרשאות שאפליקציות כאלה יכולות לנצל על המכשיר שלכם.

תמונה: גוגל

בעדכון הקרוב, מערכת ההפעלה תאפס אוטומטית את ההרשאות של אותן אפליקציות שאינן בשימוש בתדירות גבוהה. משמעות הדבר היא שאם בעבר נתתם לאפליקציה הרשאה לאיחסון שלכם, למיקרופון או למצלמה ולא השתמשתם בה בכלל, המערכת תאפס את ההרשאות והאפליקציה לא תוכל לגשת אליהם שוב. כמובן במידה ותרצו לשוב ולהשתמש בה, תוכלו בקלות לתת לה הרשאות בפעם הבאה שתפתחו אותה או דרך מסך ההגדרות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *