תמונה: אלדד מטמון

סקירה: מדרסי NetStep – מדרסים בקליק

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

מראש אקדים ואומר שהסקירה הזאת הולכת להיות שונה מכל מה שסקרנו עד כה. המוצר עצמו הוא מדרסים ואני לא אורתופד מורשה (או אורתופד בכללי) שיכול להגיד האם המדרסים האלה טובים יותר על פני אחרים, אבל שאני כן יכול לכסות זה את את התהליך החכם שבסופו מתאימים לכם מדרסים שמגיעים עד אליכם – וכל זה מבלי לצאת מהבית.

הזמנת המדרסים הראשונית נעשית כמו כולם באתר החברה. במהלך ההזמנה אתם צריכים לבחור את סוג המדרסים שאתם רוצים מצוך מגוון רחב, הכולל בתוכו תחומים ספציפיים בין היתר כמו לייף סטייל, ספורט או אפילו מדרסים רפואיים לחולי סוכרת.

כדי להתאים לכם את המדרסים ברמת דיוק גבוהה יותר תצטרכו לענות על שאלות נוספות בנושא כאבים (אם יש) בחלקים השונים בגוף, אם זה משפיע על איברים אחרים, אם אובחנתם באבחנה אורתופדית כזו או אחרת ואפילו אם אחת הרגליים שלכם קצרה יותר מהשנייה.

לאחר שאלון קצר ותשלום סיימתם את התהליך הראשוני וכעת יתאמו לכם שליח שיגיע עד אליכם עם השלב הבא של התהליך והוא הטבעת הרגליים בערכה מיוחדת. אציין ואומר שימים ספורים לאחר ההזמנה התקשר אליי השליח ככה סתם באמצע היום כדי לשאול אם אפשר להגיע. לצערי לא הייתי באיזור כדי לקבל את החבילה ובמזל היה מישהו באיזור שיכל לקבל אותה בשמי. מדובר בהליך שטעון שיפור ושניתן היה לפתור באמצעות תיאום טלפוני מראש או באמצעות קישור לקביעת זמן נוח, שנוכל להיות בבית באותו זמן.

ערכת ההטבעה מורכבת מקופסה הנפתית כמו ספר ובכל צד ישנו כמו ספוג, כזה שמזכיר בסיס לסידורי פרחים, שברגע שמכניסים את הרגל הוא מקבל את הצורה המדוייקת שלה. ככה עושים לשתי הרגליים וסוגרים את הקופסה.

על גבי הקופסה תתבקשו לשרטט את אחת הרפידות של הנעליים איתן אתם הולכים כדי שלמומחים של נטסטאפ יהיה רפרנס יותר ברור לגבי הנעליים הקבועות שלכם.

תמונה: אלדד מטמון

שנייה לפני שאתם מתאמים שליח שיבוא לאסוף את החבילה (המשלוח והאיסוף הם חינמיים), יבקשו מכם לשלוח סרטון קצר שלכם הולכים הלוך ושוב מול המצלמה, כשהמצלמה ממוקמת בגובה הרגליים. אין אתרים מיוחדים או התעסקות בהעלאה של הסרטונים – את הוידאו שולחים ישירות למספר וואטסאפ עסקי.

מהרגע ששלחתי את המדרסים עם השליח, לחברה לקח בערך כשבועיים להדפיס ולהפיק את המדרסים החכמים ולשלוח אותם אליי בחזרה, בשקלול כל הפרמטרים שנלקחו מראש. אשוב ואומר שבשום שלב של התהליך לא הייתי צריך ללכת לאסוף, להחזיר, או לשלם על משלוחים. הכל נעשה במינימום מגע אדם וכמעט ללא אינטראקציה בכלל.

תמונה: אלדד מטמון

המדרסים המיוחלים סוף סוף הגיעו וחשבתי שזה יהיה השלב האחרון, אבל טעיתי. המדרסים הגיעו בצורה מותאמת ביותר לסוג הנעליים שבחרתי, אך בהוראות השימוש הראשוניים נכתב כי השימוש בהם צריך להתבצע בהדרגה. כך מצאתי את עצמי לובש אותם כל פעם לכמה שעות או ימים בודדים על פי ההוראות, עד שהם התרככו בצורה שהותאמה וישבה לי בנעל יותר בנוחות.

תמונה: אלדד מטמון
שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch