מדריך: כך תתקינו את אפשרות ה-Magic Eraser על כל מכשיר פיקסל

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת גוגל (Google) השיקה את סדרת מכשירי הפרימיום החדשים שלה, הפיקסל 6 והפיקסל 6 פרו. המכשירים החדשים מגיעים עם מעבד חדש שבנתה גוגל במיוחד לצמד המכשירים אשר מציע יכולות חדשות.

סדרת הפיקסל 6 והפיקסל 6 פרו מגיעים לא רק עם חומרה חדשה ועדכנית, גם פיצ’רים במערכת ההפעלה האנדרואיד 12 חלקם בלעדיים לסדרה, כמו אפשרות ה-Magic Eraser, אשר מאפשרת לסמן אוייבקט בתמונה ולהעלים אותו, ממש כמו בפוטושופ.

גוגל Magic Eraser \ תמונה: גוגל

אך נראה כי אפשרות ה-Magic Eraser כבר לא ממש בלעדית לסדרת הפיקסל 6 והפיקסל 6 פרו. אם יש ברשותכם מכשיר פיקסל 3 ומעלה שמריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד 12, אז המדריך הוא עבורכם.

שימו לב: אין הכותב או האתר יהיו אחראים על כל נזק שעלול להגרם למכשירים בעת שימוש במדריך זה.

מדריך: כך תתקינו את אפשרות ה-Magic Eraser על כל מכשיר פיקסל

  1. הורידו את Split APKs Installer (SAI) מחנות האפליקציות הגוגל פליי (לחצו כאן)
  2. הורידו את אפליקציית ה-Google Photo כ-APK (האפליקציה מגיעה ישירות ממכשיר פיקסל 6)
  3. פתחו את אפליקציית ה-SAI ולחצו על “Install APKs” ובחרו באפשרות “System file picker.”, כאשר כאן תהיו חייבים לתת הראשאות גישה
  4. חפשו ובחרו באפליקציית ה-Google Photos כקובץ APK שהרגע הורד למכשירכם, ייתכן כי הקובץ נמצא בתיקיית ההורדות או פשוט לחצו על בקבצים האחרונים (Recent Files)
  5. לחצו על Install וכעת אפליקציית SAI תבקש הרשאה להתקין קבצים לא מוכרים (Unknown Apps), עברו אל מסך ההגדרות ואשרו את האפשרות של התקנת קבצים חיצוניים לא מוכרים
  6. לאחר קבלת ההרשאות, תקפוץ הודעה המבקשת לעדכן את אפליקציית ה-Google Photos, לחצו על עדכון

גלריה: כך תתקינו את ה-Magic Eraser

זהו, כעת כל תמונה שתרצו להסיר ממנה אלמנטים לא רצויים בתמונות, יש ללחוץ על עריכה (Edit) ולהשתמש בכלי ה-Magic Eraser שכבר לא כל כך בלעדי לסדרת הפיקסל 6 והפיקסל 6 פרו.

ייתכן כי גוגל תשחרר בקרוב עדכון לאפליקציית הגוגל תמונות (Google Photos) וזאת על מנת לחסום את הגישה ל-Magig Eraser, שימו לב לא לעדכן לגרסה חדשה אם תרצו להמשיך ולהשתמש בפיצ’ר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra