נטפליקס גיימינג \ תמונה: נטפליקס

החל מהיום: נטפליקס משיקה את שירות הגיימינג שלה בכל העולם

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

כבר לא רק טלוויזיה או סרטים, נטפליקס (Netflix) החלה בניסוי לפני כמספר חודשים של הוספת משחקי גיימינג לשירות הסטרימינג שלה. כעת, משיקה היום החברה את עולם הגיימינג שיהיה זמין לרשומים בחינם מסביב לעולם, כאשר לראשונה השירות זמין למשתמשי מכשירי האנדרואיד וכי בחברה מבטיחים כי השירות יגיע למשתמשי האייפון האייפד והמק בעתיד.

לא רק סדרות וסרטים \ תמונה: נטפליקס

החל מהיום (שלישי, 02.11) נטפליקס משיקה את עולם הגיימינג כחלק משירות הוידאו סטרימינג של החברה למשתמשי האנדרואיד, כאשר כבר עכשיו ניתן למצוא ברשימה חמישה משחקים אשר זמינים להורדה:

🕹 Stranger Things: 1984
🎮 Stranger Things 3
🏀 Shooting Hoops
🃏 Card Blast
🎱 Teeter Up

על מנת להתקין ולשחק במשחקים החדשים מבית נטפליקס, יש להוריד את העדכון האחרון הזמין מחנות האפליקציות ה-Google Play. לאחר התקנת העדכון החדש של נטפליקס, יופיע טאב חדש בתחתית שורת הניווט של גיימינג. שם ניתן להתקין את המשחקים החדשים. שימו לב: חלק מהמשחקים דורשים חיבור לרשת, ואם החשבון נטפליקס מופיע על חשבון ילדים, המשחקים לא יופיעו.

בנטפליקס מבטיחים משחקים נוספים שיגיעו לשירות הסטרימינג של החברה, וכי החברה תשיק את עולם הגיימינג עם עבור משתמשי האייפון, האייפד והמק בקרוב. כידוע, חברת אפל לא מאפשרת לחברות כמו גוגל עם סטדייה, מיקרוסופט עם אקסבוקס ושירותי גיימינג אחרים להיות חלק מחנות האפליקציות האפסטור. לכן, אותן חברות השיקו את עולם הגיימינג שלהן דרך הדפדפן. ואנו מניחים שבנטפליקס יעשו מהלך דומה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra