תמונה: iDigital

בלעדי: קרוב ל-1000 מכשירי אייפון 13 נמכרו בלילה הלבן של רשת איידיגטל

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בחצות של הלילה, רשת איידיגטל (iDigital) משווקת מוצרי אפל בישראל ערכה את אירוע הלילה הלבן (הפעם בלי תור של מכוניות ובלי הגבלות קורונה) של מכירת סדרת האייפון 13. לידי מערכת האתר The Veriifer התקבלו הנתונים, קרוב ל-1000 מכשירי אייפון 13 בסדרה נמכרו מחצות ועד השעות הקטנות של הלילה.

המכירה המוקדמת באתר iDigital \ תמונה: צילום מסך אתר iDigital

הרשת פתחה את ההזמנה המוקדמת לרכישה בחצות הלילה של יום חמישי שעבר באתר החברה שלא עמד בעומס ואף קרס דקות ארוכות עד שהרוכשים הצליחו להשלים את הרכישה. אך רק לא ידעו אותם רוכשים, כי בבוקר שיתעוררו יגלו כי תתקבל הודעת SMS שהוכנה מראש אשר מעדכנת על כך שההזמנה התקבלה, וכי הרוכש המאושר יקבל את המכשיר רק בשבועות הקרובים.

תמונה: עילאי פורטל – קבוצת אפל פארק

לאחר הפרסום שלנו לפני מספר ימים, רשת איידיגטל הוציאה הודעה רשמית כי “ההודעה שנשלחה היתה בטעות, וכי הם יעדכנו במיידי את הלקוחות”. והם אכן עשו זאת, הודעה חדשה נשלחה עם נוסח מעט מעודן יותר, אך כזה שעדיין משאיר את הרוכשים הלא כל כך מאושרים, כי ההזמנה אכן התקבלה וכי הם עושים את כל המאמצים על מנת לספק את המכשירים בהקדם האפשרי.

תודה שהזמנת, האייפון 13 יגיע אלייך בעוד מספר שבועות \ תמונה: שי שחר מתוך קבוצת הטלגרם The Verifier

איידיגטל עצמם הודיעו כי מדובר “בתקלה” של חברת אפל, ואת האשמה לא לקחו על עצמם. הלילה הלבן שנערך הלילה הביא עימו מאות רוכשים שעמדו בתור שערך כ-6 שעות, עד שהצליחו לשים את ידם על מכשיר מסדרת האייפון 13. עוד נמסר לנו, כי כמות נכבדת של מכשירי האייפון 13 פרו והפרו מקס כיכבו אמש, ומאות מכשירים של אייפון 13, וממש מעט של אייפון 13 מיני נמכרו אף הם.

איידיגיטל מוסרים שהמכשיר לא יגיע בזמן \ תמונה: רן כוהן מקבוצת אייפונס – קהילת חובבי אפל בישראל

רוכשים רבים שהמתינו לפתיחת המכירה המוקדמת נדהמו לגלות היום כי את המכשיר שהזמינו יקבלו רק בעוד כשבועיים לפחות. אותם רוכשים הם כמובן אלו שרכשו את האייפון 13 פרו והאייפון 13 פרו מקס, אך נודע לנו כי מי שהזמין את האייפון 13 או האייפון 13 מיני צפוי לקבל את המכשיר שלו היום ובתחילת השבוע הבא. אך אלו שרכשו את מכשיר האייפון 13 פרו או הפרו מקס, יאלצו אכן להמתין עוד מספר שבועות עד לקבלת המכשיר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra