תוכנת הצייר (Paint) עבור ווינדוס 11 דלפה בתמונות עם עיצוב חדש ועוד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מערכת ההפעלה ווינדוס 11 (Windows 11) מבית מיקרוסופט אומנם תשוחרר לציבור הרחב החל מחודש אוקטובר הקרוב, אבל במיקרוסופט (Microsoft) ממשיכים לעבוד על עוד ועוד חידושים והוספה של אפשרויות חדשות, תיקונים למערכת ועוד.

צייר וכתבן החדשים \ תמונה: Microsoft

כחלק מהצגת מערכת ההפעלה ווינדוס 11 בחודש יוני האחרון, הציגה מיקרוסופט שקף בזמן אירוע ההכרזה, כי כל האלמנטים המוכרים לנו במערכת ההפעלה ווינדוס יעברו סוג של שינוי, החל משינוי עיצובי והתאמה לכל גודל מסך, אייקון חדש וכמובן – אפשרויות חדשות.

צייר לפני העדכון המיוחל בווינדוס 11 \ תמונה: אבי דוד The Verifier

במיקרוסופט אומנם עדיין לא חשפו את התוכנות החדשות – צייר (Paint) וכתבן (Notepad)). אך נראה כי כעת אנו מקבלים הצצה ראשונה לצייר החדש, התוכנה שעליה גדלנו עוברת שינוי של ממש. מיקרוסופט מרעננת את העיצוב של כל הצייר, ואף משנה את כל התפריט העליון בתוכנה. עם אפשרויות חדשות המותאמות לעטים חכמים, מברשות ועוד.

זאת הפעם הראשונה מזה שנים ארוכות בהן מיקרוסופט עושה שינוי לצייר. וזאת לאחר שזאת ניסתה ליצור את צייר 3D באחד מהעדכונים של מערכת ההפעלה חלונות 10. מאז, בחברה הוציאו לגמלאות את הצייר 3D, וכעת החברה מתמקדת בתוכנה שמגיעה עם כל מחשב.

צייר 2021 עבור ווינדוס 11 \ תמונה: Microsoft

לא רק עיצוב חדש או אפשרויות חדשות, תוכנת הצייר בעצם הופכת להיות כמו כל תוכנה או אפליקציה מבית מיקרוסופט. וזאת תקבל עדכונים עם תיקונים, שיפורים ואפשרויות חדשות דרך חנות האפליקציות והתוכנות ה-Microsoft Store. זאת פעם ראשונה שמיקרוסופט בעצם “מפרידה” את צייר ואת הפתקים מתוך המערכת ותאפשר למשתמש להסיר את התוכנות ואף לקבל עדכונים מבלי הצורך להמתין לעדכון שלם של מערכת ההפעלה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra