מערכת ההפעלה ווינדוס 11 כפי שהודלפה

מיקרוסופט רומזת על השקת ווינדוס 11 באוקטובר הקרוב

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת מיקרוסופט (Microsoft) ערכה לפני כשבוע את אירוע חשיפת מערכת ההפעלה ווינדוס 11 עם עיצוב רענן, אפשרויות חדשות והבטחה בשיפור חיי הסוללה למחשבים ניידים, שיפור בביצועים ו-40% פחות בגודל העדכונים שיועברו דרך מערכת העדכונים ה-Windows Update.

המערכת החדשה ווינדוס 11 (Windows 11) זמינה כעת בגרסת Preview ראשונה כחלקת מתוכנית הנסיינים ה-Windows Insider והיא מציגה את רוב החידושים שחשפה החברה באירוע. מסך התחל חדש ממורכז בשורת המשימות, מסך ווידג’טים וחדשות, מערך חיפוש חכם ועוד.

אומנם גרסת ה-Preview הראשונה לא כוללת את שיחות הצ’אט והוידאו מבוססת על שירות ה-Teams, וכמובן התקנת אפליקציות אנדרואיד מתוך חנות האפליקציות החדשה ה-Microsoft Store.

כחלק מתמונות המסך שפרסמה מיקרוסופט, חדי העין ישימו לב כי תצלומי המסך פורסמו עם תאריכים שונים. רובם בתאריך 24.06, אותו יום חמישי בו הציגה מיקרוסופט את המערכת. מיקרוסופט הודיעו כי המערכת תשוחרר בהמשך השנה למשתמשים עדכון חינם לבעלי רישיון של ווינדוס 10.

מיקרוסופט רומזת על תאריך השקת ווינדוס 11? \ תמונה: מיקרוסופט

אך חלק מתצלומי המסך דווקא רומזים על תאריך השקת מערכת ההפעלה ווינדוס 11, 21.10.2021 – ב-21 באוקטובר הקרוב. אם הרמיזה אכן נכונה, אנו צפויים לקבל את המערכת רגע לפני תקופת החגים בארה”ב ובעולם הנוצרי. כאשר יצרניות יספיקו להציע מחשבים חדשים עם המערכת החדשה, וכמובן – אירוע חומרה של מיקרוסופט שאף הוא צפוי להערך בהמשך השנה, בו החברה תציג את סדרת מחשבי ה-Surface במטרה להגיע לכמה שיותר רוכשים בתקופת החגים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *