הרקעים הרישמיים של סדרת הפיקסל 6 והפיקסל 6 פרו זמינים להורדה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת גוגל (Google) חשפה ביום שני האחרון (03.08) את סדרת מכשירי הפיקסל 6 והפיקסל 6 פרו עם עיצוב חדש, מעבד SoC שנבנה על ידי גוגל בעצמה, ומבטיחה שינוי קיצוני בכל מה שקשור לחומרה ממה שהכרנו עד היום. בחברה עובדים בימים אלו על מערכת ההפעלה אנדרואיד 12 אשר הותאמה במלואה לסדרת הפיקסלים (פיקסל 3 ומעלה), אך עם דגש כמובן על סדרת הפיקסל 6 והפיקסל 6 פרו.

תמונה: צילום מסך

יחד עם השקת המכשירים החדשים בחודש אוקטובר הקרוב ועם מערכת ההפעלה אנדרואיד 12 שתגיע עם עיצוב חדש ושפה חדשה, החברה תציע למשתמשים 12 רקעים חדשים שיגיעו יחד עם סדרת הפיקסלים החדשה, כאשר בכל רקע ניתן לראות כיצד בגוגל חשבו על התאמת הערכה האישית אשר תעבור התאמה מלאה בין הרקע לבין הצבעים. הרקעים החדשים יהיו תחת קטגוריית ה-For Fun (בשביל הכיף).

להורדה: הרקעים הרישמיים של סדרת הפיקסל 6 והפיקסל 6 פרו

ולא רק, בכל רקע ניתן לראות כיצד גוגל תנסה להסתיר ולטשטש את חור מצלמת הסלפי על ידי התאמת הרקעים אשר יציגו את חור המצלמה בכל רקע. ובכך לנסות ולהסתיר את חור המצלמה במכשיר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *