אפל מרעננת את אתר הבית עם חנות אונליין מקוונת בעיצוב חדש

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) מציעה למשתמשים מגוון רחב של מוצרים, אייפונים, אייפדים, מחשבי המק, אוזניות מסדרת האיירפודס והביטס, רמקול חכם ואת סטרימר האפל טיוי ואל חלילה נשכח את שעון האפל ווטש. לצד המוצרים העיקריים של החברה, אפל מציעה לרכישה מוצרים בודדים כמו כבלים, מטענים, מקלדות ועכברים, רצועות לשעון האפל ווטש, מגנים לאייפון ועוד המון מוצרים נלווים וגם לא מעט מוצרים של חברות שונות.

עד היום, אתר החברה לא הציעה חנות אונליין מקוונת וירטואלית כזאת שבה ניתן לראות את כל המוצרים על פי קטגוריות שבה מוצגים כל מה שיש לחברה להציע למשתמשים, ויש לה הרבה. עד כה, החברה בחרה דווקא להתמקד באייפון ובאייפד עם אפליקציית האפל סטור, שם ניתן היה לראות את כל המוצרים. על מנת למצוא מוצר ספציפי, המשתמש היה צריך לעשות שימוש במנוע החכם באתר החברה, דבר אשר הקשה מאוד לדעת מה באמת ניתן לרכוש בין כל המוצרים.

היום (רביעי, 05.08) אתר אפל ירד מהאוויר לכמה שעות בודדות, ואנחנו יודעים שזה קורה כי מגיע משהו חדש – הופתענו לגלות כי החברה השיקה רענון לתפריט העליון שכעת כולל את החנות האינטרנטית המקוות אשר מציעה מגוון רחב של מוצרים, מוצרים נלווים ומוצרים של חברות שונות אותן אפל בוחרת לקדם.

כבר לא צריך לחפש את הכיסוי שהרגע ראיתם אצל חבר או באיזה פוסט ברשתות החברתיות, הכל נמצא אל מול המשתמש שכעת יכול להיכנס, לבחור להסתכל ולרכוש ישירות בלי שום קושי. בעבר, לאפל היתה חנות שכזאת אבל לצערנו עם הזמן בחברה בחרו “להסתיר” אותה מהמשתמשים, אבל כעת החנות מקבלת עיצוב רענן עם אפשרויות של תצוגת מוצרים על פי המוצרים הראשיים של החברה. הגיע הזמן!

לצפייה בחנות האונליין החדשה – Apple.com/Store \ מוזמנים להגיב למטה בתגובות מה אתם חושבים על החנות אונליין החדשה של אפל >>

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra