המערכת החדשה מבית גוגל לשעונים החכמים Wear OS 3 \ תמונה: גוגל

אלו השעונים החכמים שיקבלו את עדכון ה-WearOS 3 מגוגל

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אם אתם בעלי שעון חכם מבוסס מערכת ההפעלה Wear OS של גוגל (Google), החברה עובדת בימים אלו על הגרסה הבאה של המערכת וזאת תקרא Wear OS 3 ותכלול עיצוב רענן, אפשרויות חדשות ואפליקציות משודרגות.

הראשונה שתאמץ את המערכת הפעלה העדכנית מבית גוגל היא חברת סמסונג (Samsung) אשר לראשונה תעבור מהמערכת ההפעלה העצמאית שלה Tizen לטובת המערכת הפעלה מבית גוגל ה-Wear OS עם סדרת ה-Galaxy Watch 4 אשר תוכרז ב-11 באוגוסט, מה שכנראה יובלי את גוגל להוציא עדכונים לעיתים קרובות יותר, וגם הבטחה של לפחות שנתיים עדכוני אבטחה ושיפורים במשך כשנתיים.

גלקסי ווטש 4 בהדלפה \ תמונה: 91MOBILE

אבל לצערנו, לא כל השעונים החכמים המבוססים Wear OS יקבלו את העדכון הגדול הבא, להלן רשימת השעונים החכמים שכן יקבלו את העדכון (וחכו לאחר הרשימה, יש קאץ’):

  • TicWatch Pro 3 GPS ו-LTE
  • TicWatch E3
  • שעונים עתידיים של TicWatch
  • שעונים עתידיים של קבוצת Fossil

לצערנו, מדובר ברשימה כל כך קטנה עם כל כך הרבה שעונים בחוץ של חברות אחרות שלצערנו לא יקבלו את העדכון נכון לכתיבת שורות אלו. גוגל עצמה הכריזה על הרשימה, ואף הודיעה כי העדכון לשעונים שברשימה יגיע רק במחצית השניה של 2022. וגם, אותם משתמשים שכן יבחרו לשדרג לעדכון ה-Waer OS 3, יאלצו במחיקה מלאה של השעון בעת השדרוג.

TicWatch מכירים? \ תמונה: TicWatch

בגוגל עצמם מבטיחים כי חוויות ושיפורים מתוך Wear OS 3 יועברו למשתמשים בעלי מערכת ההפעלה Wear OS 2, וכי בחודשים הקרובים החברה תחל להוציא עדכונים למערכת ואף עדכוני אבטחה לשנתיים הקרובות.

לא מובן כיצד גוגל כאחת מהחברות הגדולות בשוק לא מצליחה למצוא את עצמה בעולם השעונים החכמים, וזאת מתקשה להגיע לכמה שיותר משתמשים עם עדכונים חדשים לשעונים שכבר יצאו בתחילת השנה ובשנה שעברה, שלצערנו לא יזכו לקבל את העדכונים החדשים של המערכת עליה הם מבוססים. חבל. מצד שני, לחברת אפל יש מערכת הפעלה ושעון יעודי ובכך היא מצליחה להגיע לכמה שיותר משתמשים ולהציע עדכונים חדשים בכל שנה כעדכון עיקרי, ואילו במשך השנה עדכונים מינוריים אשר מוסיפים אפשרויות חדשות, תיקוני באגים ותיקוני אבטחה ואף שיפורים של המערכת.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *