איירפודס 3

דיווח: אוזניות ה-AirPods 3 יגיעו לחנויות ביחד עם סדרת האייפון 13 בספטמבר

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

גם אתם מחכים לאוזניות הבאות מבית אפל (Apple)? החברה צפויה להציג בחודש ספטמבר הקרוב את סדרת האייפון החדש, האייפון 13. שגם השנה תכלול ארבעה מכשירים – המיני (והאחרון בסדרה), הרגיל, הפרו והפרו מקס. לצד סדרת האייפון החדשה, אפל צפויה להציג את הדור הבא של אוזניות האיירפודס – איירפודס 3.

איירפודס 3

בשונה משנה שעברה, אפל תערוך את אירוע הכרזת האייפונית השנתי בחודש ספטמבר הקרוב ולא באוקטובר כפי שערכה את אירוע האייפון 12 בשנה שעברה, וזאת בשל מגפת הקורונה. אך השנה, אפל חוזרת אל חודש ספטמבר בו תחשוף את סדרת האייפון 13, וכמובן – את אוזניות האיירפודס 3.

האוזניות החדשות צפויות להגיע עם עיצוב דומה לאיירפודס פרו, ועם פיצ’רים כמו תמיכה בשמע מרחבי (Spatial Audio) ו-Dolby Atmos במוזיקה ובוידאו (עם תמיכה ב-iOS 15 ומעלה). ייצור האוזניות החדשות החל כבר לפני מספר שבועות ובאפל מוכנים להשקת הדור הבא של אוזניות האיירפודס שיוצגו לצד סדרת האייפון 13.

איירפודס 3

ומה לגבי המחיר? על פי מספר הדלפות, אפל צפויה להמשיך ולמכור את האוזניות האהובות על המשתמשים במחיר של $150 דולר (לא כלול מיסוי מקומי בארה”ב כמובן). אנחנו כמובן נמתין להזמנה שתגיע לעיתונאים ואנשי המדיה בתחילת חודש ספטמבר הקרוב.

איירפודס 3 בהשוואה לאיירפודס פרו

לצערנו, מידע אודות אוזניות האיירפודס פרו 2 לגבי העיצוב או המחיר לא ידועים, אך אנו יודעים לומר כי אפל צפויה להשיק את הסדרה השניה של האיירפודס פרו 2 כבר בשנה הבאה (2022).

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra