אינטל חשפה את תאריך השקת מערכת ההפעלה ווינדוס 11

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת מיקרוסופט (Microsoft) חשפה את מערכת ההפעלה ווינדוס 11 (Windows 11) בחודש שעבר, המערכת הפעלה החדשה כוללת עיצוב רענן עם פינות מעוגלות, מסך התחל חדש, תפריט משימות אף הוא השתנה מעט, סייר קבצים, לוח בקרה (הגדרות), וחנות האפליקציות המיקרוסופט שנבנתה מחדש ותאפשר להריץ אפליקציות מפלטפורמת אנדרואיד ישירות על גבי המחשב.

תמונות מסך שהגיעו לידי המערכת חשפו לנו את התוכניות של מיקרוסופט, 21.10.2021 – ב-21 באוקטובר הקרוב. אם הרמיזה אכן נכונה, אנו צפויים לקבל את המערכת רגע לפני תקופת החגים בארה”ב.

מיקרוסופט חשפה את תאריך השקת ווינדוס 11? \ תמונה: מיקרוסופט

אם הרמיזה של מיקרוסופט עצמה לא מספיקה, חברת אינטל שחררה אמש (שני, 19.07) עדכון לדרייברים עבור כרטיסי המסך עם תאימות במערכת ההפעלה ווינדוס 11, כאשר על פי קובץ השחרור – החברה התייחסה למערכת החדשה ולתאריך השחרור – “עדכון אוקטובר 2021 עבור מערכת ההפעלה ווינדוס 11”.

תאריך ההשקה הוא דבר שכולנו רוצים לדעת, מתי תשוחרר המערכת. וכעת, מיקרוסופט ואינטל חושפות לנו כי ווינדוס 11 צפוייה לצאת אל המשתמשים כבר בחודש אוקטובר הקרוב. מה עוד מרמז על כך, מיקרוסופט עצמה ערכה בדיקות לגרסאות פיתוח למעלה משנה מבלי שהמשתמשים ידעו את מה הם בודקים. החברה הצהירה כי מדובר בעדכון 21H2 עבור מערכת ההפעלה חלונות 10, אבל מה שהמשתמשים לא ידעו, זה שהם בעצם כבר בודקים את מערכת ההפעלה ווינדוס 11.

אינטל אף היא חשפה את תאריך השקת ווינדוס 11 \ תמונה: תמונת מסך אתר אינטל

לכן, החברה חתמה את הגרסה הסופית של המערכת 22000 והיא נמצאת מזה תקופה בגרסת ה-RTM (מעומדת לשחרור). וכעת, המשתמשים בתוכנית ה-Windows Insider מקבלים עדכונים דרך מערכת ה-Windows Update, כאשר הגרסה נמצאת כיום על 22000.71. בכל מספר שבועות המשתמשים יקבלו עדכון למערכת שמביא עימו תיקוני באגים, שיפור בביצועים, דרייברים מעודכנים ופיצ’רים חדשים, עד שזאת תהיה מספיק יציבה לצאת אל כלל המשתמשים בחודש אוקטובר הקרוב.

למי שמכם שלא רוצה להיכנס אל תוכנית הפיתוח המתקדמת, תוכנית הבטא תקבל את ווינדוס 11 בימים הקרובים וזאת תהיה זמינה להורדה ותקבל גרסאות בקצב איטי יותר. כאשר מי שנמצא ב-Preview, יקבל גרסה אחת לשבוע או לשבועיים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra