גוגל משיקה אפליקציה חדשה לשירות הגוגל דרייב למחשבי המק והווינדוס

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

ענקית החיפוש גוגל (Google) משיקה היום (שלישי, 13.07) את אפליקציית הסנכרון החדשה של שירות הגיבוי והענן הגוגל דרייב (Google Drive) למשתמשי המק ומשתמשי הווינדוס. האפליקציה החדשה זמינה כעת להורדה, ותאפשר לבצע גיבוי מלא של הקבצים, התמונות והכוננים החיצוניים – ישירות לענן.

בעת פתיחת חשבון חדש בגוגל, החברה נותנת במתנה גיבוי בענן עם קיבולת של 15GB. אותו גיבוי מאפשר למשתמש לסנכרן את המיילים מג’ימייל, הסימניות המועדפים והסיסמאות בכרום, וכמובן – שימוש מלא של העלאה והורדת קבצים ושמירה שלהם בענן, וכל זה – בחינם. עד לפני מספר שנים לגוגל היתה אפליקציה \ תוכנה שהיתה מעט מסורבלת לשימוש ואיטית להחריד, אותה ביטלה החברה והשיקה כלי לסנכרון פשוט יותר.

אפליקציית גוגל דרייב לשולחן העבודה החדשה \ תמונה: גוגל

אך היום החברה משיקה את האפליקציה המחודשת והרענננה שלראשונה תהיה מהירה יותר ואינטואטיבית מבעבר – וכמובן, עם אפשרויות חדשות:

  • סנכרון תמונות ל-Google Photos ללא הצורך בהעלאת התמונות לגוגל דרייב ושכפול של הקבצים. העלאה ישירה לגוגל תמונות.
  • לראשונה – העלאת קבצים לענן ישירות מתוך כוננים חיצוניים כמו: SSD, דיסק און קי או כל התקן אחסון חיצוני.
  • יצירת קיצורים בכונן לקבצים ולתיקיות בענן ישירות מתוך המחשב ומבלי הצורך להיכנס לגרסה האינטרנטית של גוגל דרייב.

אלו הם רק חלק מהחידושים שגוגל משלבת בשלב הראשון באפליקצייה החדשה של גוגל דרייב שזמינה כבר עכשיו להורדה למשתמשים הפרטיים למערכות ההפעלה מק ולווינדוס עם תמיכה מלאה בגרסאות הכי עדכניות.

להורדה:

אפליקציית גוגל דרייב לשולחן העבודה החדשה \ תמונה: גוגל

אם אתם משתמשים בשירות ה-Backup and Sync של גוגל, החל מחודש ספטמבר הקרוב, השירות יחסם ותאלצו להתקין את האפליקציה החדשה של גוגל דרייב למחשב האישי.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra