להורדה: הרקעים הרשמיים של ווינדוס 11

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אמש (15.06) הודלפה גרסת פיתוח של מערכת ההפעלה הבאה מבית מיקרוסופט ווינדוס 11 (Windows 11). הגרסה אומנם ראשונית ולא כוללת את הפיצ’רים והשינויים המלאים שאנו צפויים לראות באירוע המדיה שיערך ביום חמישי הבא (24.06).

אך ההדלפה חושפת בפנינו לא מעט ממה שבמיקרוסופט (Microsoft) עובדים בימים אלו על ווינדוס 11. ההדלפה מביאה לנו הצצה לשורת המשימות החדשה (Task Bar) שכוללת את תפריט ההתחל החדש. כאשר בברירת מחדל תפריט ההתחל ממורכז בשורת המשימות, בדומה למה שאנו מכירים מ-Windows 10X. כמו כן, מיקרוסופט מאפשרת למשתמש להזיז את תפריט ההתחל אל צידו השמאלי או הימני (תלוי בשפת המערכת), כפי שאנו רגילים עד היום.

מלבד שורת המשימות ומסך התחל חדש, מיקרוסופט הוסיפה מסך עליית המחשב (Boot) שכולל אנימציה חדשה ומחזירה את הצליל (חדש כמובן). גם מסך ההגדרות השתנה, וכן – לוח הבקרה המיושן (Control Center) עדיין נמצא בווינדוס 11. מה לא תמצאו? את מצב הטאבלט הגרוע שבמיקרוסופט הוחלט לוותר עליו על הוספת תמיכה מלאה במסכי מגע, ממש כמו באייפד עם iPadOS.

גם תפריט INK חדש יש, כזה שיאפשר לכם לעשות פעולות מהירות עם העט החכם של מיקרוסופט או כל עט סטיילוס תומך.

חלונות 11 עם מצב כהה \ תמונה: The Verge

מלבד החידושים הנ”ל ורבים ואחרים שעוד לא ראינו וכמובן אינם כוללים בגרסת הפיתוח שהודלפה, מיקרוסופט משלבת רקעים חדשים אשר יתאימו את עצמם בין מצב כהה למצב רגיל. ואיך לא? כל הרקעים החדשים זמינים כבר עכשיו להורדה.

הכירו את הרקע ברירת מחדל והרשמי החדש של מערכת ההפעלה ווינדוס 11:

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *