מערכת ההפעלה ווינדוס 11 הודלפה וכך היא נראית

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת מיקרוסופט (Microsoft) תערוך את אירוע חשיפת העדכון הגדול הבא עבור מערכת ההפעלה חלונות ב-24 ביוני בשעה 18:00 שעון ישראל. רמזים אודות שם מערכת ההפעלה פוזרו לא מעט, 11 בבוקר היא השעה של האירוע בחוף המזרחי בארה”ב, ספרות ה-11 נראות בברור בהזמנה לאירוע גם כן.

בנוסף, מיקרוסופט הודיעה כי תפסיק את התמיכה במערכת ההפעלה חלונות 10 באוקטובר 2025מיקרוסופט הודיעה על הסוף של ווינדוס 10 ומתכוננת לגרסה חדשה. מה גם שמרמז על כך שמערכת ההפעלה חלונות 10 יוצאת לגמלאות לאחר 6 שנים בהן החברה השיקה לא מעט עדכונים למערכת.

היום (שלישי, 15.06) מערכת ההפעלה חלונות 11 מצאה את עצמה זמינה להורדה לאחר שזאת הודלפה ברשת החברתית הסינית Baidu. הגרסה היא 21996.1 והיא נבנתה בחודש מאי האחרון, כך שמיקרוסופט צפויה להציג את החידושים המלאים באירוע בגרסה חדישה יותר, שזאת כמובן תשוחרר לנסיינים בתוכנית הבטא ה-Windows Insiders.

למעוניינים, הגרסה המלאה: 21996.1.210529-1541.co_release_CLIENT_CONSUMER_x64FRE_en-us.iso

[videopress 6ZyElVHS]

הצצה ראשונה: כך נראית מערכת ההפעלה ווינדוס 11

כזכור, מיקרוסופט ביטלה את פרוייקט מערכת ההפעלה חלונות 10X שהיתה אמורה להתאים למסכים מתקפלים. ונראה כי החברה לוקחת את העיצוב של המערכת ומלבישה אותו על קוד חדש ובעצם משנה את השם לווינדוס 11 (Windows 11). עכשיו שהשם רשמי, להלן מספר תמונות מסך מתוך העדכון הגדול הבא.

חלונות 11 עם מצב כהה \ תמונה: The Verge

שורת המשימות כולה ממורכזת, אבל ניתן להזיז את תפריט ההתחל לצידו השמאלי או הימני של המסך (תלוי בשפת מערכת). תפריט ההגדרות אף הוא מוצג כפי שהודלף לפני כמספר ימים. האייקונים כולם כבר נמצאים בגרסת הפיתוח 21H2 של מערכת ההפעלה חלונות 10. אנו בטוחים כי נזכה לראות את השיפורים והחידושים באירוע ביום חמישי הבא, עד אז – להלן מערכת ההפעלה ווינדוס 11:

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra