אפל פיי | תמונה: naipo.de, Unsplash

מתכוננים ל-Apple Pay: כל מה שצריך לדעת על השקת השירות מחר

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בעוד פחות מ-24 שעות תפתח אפל (Apple) את אפשרות השימוש בשירות התשלומים אפל פיי (Apple Pay) עבור כרטיסי אשראי ישראליים. פתיחת השירות תצרף את כל משתמשי אייפון בישראל להוסיף את כרטיס האשראי הנתמך ולשלם באמצעות הנייד או השעון החכם של אפל. אז מתי זה יקרה?

פרטים ראשונים על ניסוי כלים של הבנקים ב-Apple Pay

ממידע שהגיע אלינו באתר אנחנו יכולים לומר כי קבוצת הבנק הבינלאומי (שבעבר חשפנו את אפשרות הוספת כרטיס האשראי באפליקציה שלהם לשירות) וכן גם בנק לאומי (שגם באתר שלהם ראינו בעבר עדויות לשירות) יקיימו מחר בבוקר ניסוי כלים ראשון מרגע ההשקה.

על פי הדיווח, קבוצת עובדים פנימית תתבקש לבצע שימוש ראשוני באפל פיי, כך לדוגמה, המשתמשים הנבחרים של הבנק הבינלאומי יידרשו לגשת לבית עסק התומך בשירות ולקנות פריט בכל מחיר שהוא ובתמורה הם יתוגמלו בסכום כסף.  לגבי משתמשי בנק לאומי לא ידועה לנו בקשת הניסיון הספציפית אך כן נמסר לנו שעובדי הבנק יידרשו לקיים את הניסוי בין השעות 7:30-8:15 בבוקר, לוח זמנים הדומה לזה שנמסר מקבוצת הבנק הבינלאומי.

עיבוד תמונה: אלדד מטמון

משתמשי הבנק הבינלאומי התבקשו לבצע את הבדיקה דרך הוספה ידנית של כרטיס האשראי וכן הוספה דרך אפליקציית הבנק. כלומר, הבנק צפוי לשחרר גרסה עדכנית למשתמשי iOS על מנת לאפשר למשתמשים להוסיף את הכרטיס ישירות משם. מלבד הבקשה להוסיף כרטיס שהוא בהכרח בנקאי (ולא חוץ בנקאי) הנסיינים לא התבקשו לספק פרט מזהה אחר, מה שעשוי לאשר כי שעת ההשקה הרשמית תהיה בטווח הזמנים שציינו מעלה. בנוסף, גם חברות האשראי נערכות מחר להשקה, אך את הפרטים המלאים נוכל לחשוף רק מחר.

עיבוד תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

בנתיים תהיו מוכנים כבר מהלילה ועד לשעה 8:00 בבוקר להוספת כרטיס האשראי שלכם לשירות. אנחנו נעשה דיווח ראשוני מחר כבר בקבוצת הטלגרם שלנו, כך שאנחנו ממליצים להצטרף אליה כבר עכשיו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch