בהפתעה: סמסונג תערוך אירוע Unpacked ב-28 באפריל

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת סמסונג (Samsung) הודיעה אמש (שלישי, 13.04) בחשבון הטוויטר הרשמי של החברה, כי היא תערוך אירוע Unpacked מיוחד בתאריך ה-28 באפריל.

״הגלקסי הכי חזק אי פעם״ כך נכתב בהודעה שפורסמה, אך לא לגמרי ברור לאילו מקטגוריות מכשירי הגלקסי מתכוונת סמסונג.  בכל הקשור למכשירי סלולר, סמסונג נוטה לקיים שתי הכרזות עיקריות למכשירי דגל, כאשר הראשונה מתקיימת ברבעון הראשון של השנה, וכוללת את מכשירי ה-S, ואילו השנייה מתרחשת בסביבות הרבעון השלישי של השנה, שם היינו רגילים לראות את סדרת ה-Note, אך בשנים האחרונות סדרת המכשירים המתקפלים לקחה את מקומה בזרקור. מאחר ועברנו את הרבעון הראשון אבל עוד לא הגענו לשלישי, קשה לחשוב שמדובר בסמארטפון חדש, אבל אי אפשר לומר בוודאות.

צפו בטריילר ההזמנה:

עוד מכשירים מובילים בסדרת הגלקסי של סמסונג כוללים גם טאבלטים ומחשבים ניידים, ולמרות שתאריכי ההכרזות שלהם בדרך כלל תואמים לאלה שהזכרנו מעלה, הסיכוי שנראה מחשבים חדשים הוא בהחלט גבוה.

דיווחים שונים ברשת מרמזים על מחשבי Galaxy Book או מחשבי Chromebook שמביאים את יכולות מכשירי הסלולר אל מחשבים ניידים, ביניהם חיי סוללה ארוכים יותר וקישוריות סלולרית מתקדמת (5G?), לצד מסכים OLED מתקדמים ואולי גם מעבד ביתי שיניע את כל המערכת.

ואם אתם רוצים להיות קצת יותר קונספירטיביים – אם ננתח את הסרטון טריילר שסמסונג הוציאה לכבוד האירוע, אפשר לראות קופסה זוהרת, ועל פי רוחב הידיים של הבחור שפותח את הקופסה, מדובר במכשיר גדול יותר מסתם סמארטפון.

תמונה: צילום מסך

בנוסף, בחלק האחרון של הסרטון, אפשר לראות שהוא מסתיים כשהקובייה המוצגת מתיישרת בצורה בה נפתח מחשב נייד, כאשר אחת הפאות שלה זוהרת כאילו היא הייתה המסך שלו.

מקור: סרטון יוטיוב – סמסונג

כשבוע לפני ההכרזה של סמסונג, חברת אפל (Apple) אף היא צפויה לקיים אירוע אביב משלה, שיהיה למעשה גם הראשון של החברה לשנת 2021, בו ככל הנראה נזכה לראות סדרת אייפדים חדשים, וכנראה גם מוצרים נוספים.

אירוע ה-Unpacked של סמסונג יערך ב-28 באפריל והוא יועבר בשידור חי באתר סמסונג, ביוטיוב וברשתות החברתיות. אנחנו כמובן ב-The Verifier נעביר את השידור החי כאן באתר עם שלל עדכונים ודיווחים ובערוצים השונים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra