סירי | תמונה: Miguel Tomás, Unsplash

סירי מאשרת: אפל תקיים אירוע רשמי ב-20 באפריל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

מידע שמגיע ממקור לא צפוי מאשר שאפל (Apple) תקיים אירוע רשמי ב-20 באפריל 2021.  אותו מקור הוא, או יותר נכון היא, לא אחרת מאשר העוזרת הוירטואלית של אפל, סירי.

על פי אתר Macrumors, ואחרי שגם ניסינו בעצמנו, אם תשאלו את סירי מתי יתקיים האירוע הבא של אפל, תקבלו את התשובה שהאירוע המיוחד הבא יתקיים בתאריך ה-20 באפריל במשרדי ה-Apple Park שבקופרטינו, קליפורניה. סירי גם מפנה מיד לעמוד האירועים באתר של אפל, אך מאחר והחברה לא הכריזה בעצמה על האירוע, העמוד עוד לא מוכן להצגה.

[videopress x4zUslbz]

על פי הערכות, מדובר באירוע מוקלט מראש כפי שהרבתה לעשות החברה במהלך כל תקופת הקורונה, וישודר באתר אפל וערוץ היוטיוב שלה. מלבד הפרטים על תאריך האירוע, סירי לא מגלה מה הולך להחשף במהלכו אך דיווחים רבים מרמזים כי נזכה לראות מחשבי מק חדשים, גרסת הום-פוד חדשה, אייפדים ואולי גם אייפון חדש.

אז אמנם לא היה אירוע במהלך חודש מרץ אבל אנחנו מחשיבים את סירי כמקור מהימן לדיווחי אפל וסביר כי אכן נזכה לאירוע הכרזה ממש בקרוב.  ב-Macrumors אומרים כי אפל נוהגת להוציא הודעות לעיתונות לגבי האירועים שלה כשבוע לפני שהם קורים, כך שהם צופים שהחברה תשחרר הזמנה יותר מאוחר במהלך היום.

מה אתם אומרים שנראה באירוע? האם אייפון SE חדש? האם זה יהיה אייפד פרו 12.9″ חדש עם מסך mini-LED שדובר עליו לא מעט? שתפו אותנו בתגובות מה הייתם רוצים לראות.

עדכון 19:07: אפל מוציאה הזמנה רשמית לאירוע. שיתקיים ב20 באפריל בשעה 20:00 בערב שעון ישראל

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *