האייפון 13 יציע לראשונה מגרעת מוקטנת? \ תמונה: MacRumors

לראשונה: סדרת מכשירי האייפון 13 תכלול מגרעת קטנה יותר

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לראשונה מאז חשפה והשיקה חברת אפל (Apple) את מכשיר האייפון X ב-2017 בעל מסך מלא עם מגרעת אשר כוללת חיישנים כמו זיהוי פנים ועוד, אפל לא נגעה בעיצוב של המסך עד לסדרת האייפון 12 שרק יצאה בחודש נובמבר האחרון.

אך נראה כי סדרת האייפון 13 דווקא כן תגיע עם עיצוב רענן בקדמת המסך המלא. אז מאז 2017, חברת אפל מתכוונת להפוך את המגרעת (Notch) שכוללת את החיישנים של הזיהוי פנים, רמקול, מצלמת הסלפי ועוד, להפוך לקטן יותר אך עם עיצוב מעט זהה למה שאנו מכירים כיום.

המגרעת המוקטנת באייפון 13 \ תמונה: ג’ון פרוסר טוויטר

סדרת האייפון 13 תוכרז השנה בדיוק כפי שנהגה לעשות אפל בשנים האחרונות ואנחנו כמובן מדברים על חודש ספטמבר הקרוב, בדיוק בעוד כחצי שנה בלבד. סדרת האייפון 13 תציע את מעבד ה-A15 ביוניק, שדרוג למערך הצילום, זיכרון RAM דומה לסדרת האייפון 12 (4GB RAM), עד 1TB זיכרון אחסון, רענון קצב מסך עד 120Hz ועוד. עד כה, נראה כי באפל לא ישיקו את האייפון מיני בגלל שקצב המכירות איטי, וכנראה ותוציא אייפון SE חדש כמה חודשים לאחר מכן, וזאת על מנת לתת למשתמשים חלופה נוספת של מסך מוקטן ביחס לסדרה עצמה.

אייפון 12 מיני | תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

אנחנו כמובן נעדכן בכל הנוגע לסדרת האייפון 13 שצפוייה לנחות בישראל בחנויות ואצל ספקיות הסלולר כבר בחודש אוקטובר הקרוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *