בקרוב שיחת וידאו מרובת משתמשים בוואטסאפ ובאינסטגרם

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

שיחות וידאו ואודיו קיימות זה זמן מה באפליקציית המסרים WhatsApp (וואטסאפ), אך נראה כי בקרוב נוכל להינות משירות שיחה מרבית בשימוש בשרות הוידאו של וואטסאפ. שיחת הוידאו תתאפשר מתוך קבוצות, הזמנה לשיחת וידאו על ידי הוספת משתמשים כאשר היא תהיה מונה עד ארבעה משתמשים בלבד. לצערנו, לא ניתן יהיה להוסיף יותר מארבעה משתמשים לשיחת וידאו מרובת משתמשים.

ולא רק בוואטסאפ, בקרוב גם באינטסגרם ניתן יהיה להוסיף עד ארבעה משתמשים לשיחת וידאו בה ניתן יהיה לשתף סטוריס (סיפורים) בתוך אפליקציית האינסטגרם עצמה. ניתן יהיה לשתף קבצים, לשלוח תמונות ואף לצ’וטט בטקסט בזמן שיחת הוידאו.

בקרוב שיחות וידאו עד ארבעה משתתפים\ צילום: אינסטגרם \ אילוסטרציה: The Verifier

כיום אינסטגרם לא מציעה שיחות וידאו, אך זאת מאפשרת צפייה בשידורים חיים באפליקציה מתוך עמודים פופולרים או סתם של אנשים אחרים שהמשתמשים עוקבים אחריהם, בדומה לשרות של פייסבוק לייב. כזכור, חברת פייסבוק רכשה את אינסטגרם במיליארד דולר בשנת 2012, ולאחר מכן רכשה את וואטסאפ בסכום אסטרונומי תמורת 16 מיליארד דולר, ועוד 3 מיליארד בהחזקת המניות בחברה. מדובר בסכומים יוצאים מן הכלל לעולם האפליקציות של היום.

קצת במספרים:

פייסבוק עם 2 מיליארד משתמשים, וואטסאפ עם 1.5 מיליארד, פייסבוק מסנג’ר עם 1.3 מיליארד ואינסטגרם עם 800 מיליון משתמשים בכל חודש. נתונים: פייסבוק

צילום: recode \ אילוסטרציה: The Verifier

לפני קצת פחות משנה, אנחנו ב-The Verifier פרסמנו בלעדיות על כך שחברת אפל תאפשר שיחת וידאו מרובת משתמשים בשרות ה-FaceTime, באותו הסגנון שפייסבוק תעשה עם אינסטגרם וואטסאפ. שרות זה היה אמור להיות חלק ממערכת ההפעלה ה-iOS 11, אך זה נדחה למועד מאוחר יותר. אנו מאמינים כי בגרסה הבאה של iOS 12 אנו נזכה לשרות המיוחל. עכשיו שפייסבוק משלבת שיחות וידאו מרובות משתמשים, נראה שלאפל ולשאר החברות בשוק לא תהיה ברירה אלא להוסיף את הפיצ’ר הנ”ל בתוך מערכת ההפעלה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *