בלעדי: iOS 11 צפויה לאפשר שיחה מרובת משתתפים ב-FaceTime

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מערכת ההפעלה iOS הולכת ומשתפרת עם השנים. כמו בכל שנה, המערכת צפויה גם השנה לקבל מספר שדרוגים משמעותיים כאשר העדכון הגדול ביותר יוצג בחודש יוני, ועדכונים נוספים, במהלך השנה.

שנת 2017 הולכת להיות שנה מאוד מעניינת בין המלחמה של גוגל ואפל. שתי היצרניות ומפתחות מערכות ההפעלה למובייל המתקדמות בעולם, עומדות להעלות שלב במלחמה אל ליבם וכספם של המשתמשים.

מידע חדש הגיע למערכת האתר אשר עבר אימות אל מול מספר אנשים המקורבים לתהליך הפיתוח של iOS (שמפותחת בחלקה בישראל), שופך מעט אור על השדרוגים הצפויים למערכת בשנה הקרובה, ושיוצגו בחודש יוני הקרוב.

העדכון הבא, ה-iOS 11, יכלול בתוכו מספר פיצ׳רים חדשים, כאשר אחד מהם היא אפשרות לבצע שיחה מרובת משתמשים בוידאו בשרות ה-FaceTime. על פי המידע שהגיע למערכת האתר, העדכון הבא עבור מערכת ההפעלה ה-iOS 11, יהיה יותר עדכון ‘חברתי’ שיביא עימו דגש בעיקר על שיחות הצ׳אט ב-iMessage וב-FaceTime.

בקרוב יהיה כפתור ייעודי ל-Facetime. מקור תמונה: iMessage אפל

אז כיצד זה יעבוד? ניתן יהיה להתחיל שיחת וידאו ב-FaceTime דרך קבוצת שיחה ב-iMessage, כאשר אייקון ה-FaceTime יופיע באפשרויות הקבוצה, ויתמוך בשיחת וידאו עם אפשרות להוספת עד 5 אנשים במקביל. עוד לא ברור בשלב זה מה יוחלט באפל והאם לבסוף לשחרר את הפיצ׳ר הנ״ל עם iOS 11 או בעדכון עתידי, אך אנו ב-The Verifier אמתנו את ההדלפה והיא אכן קיימת נכון לעכשיו בשלבי הפיתוח.

שיחות מרובות משתתפים. Facetime. מקור תמונה: אפל

 

שמחים לדעת כי באפל עובדים על פיצ׳רים חברתיים חדשים? שתפו אותנו בתגובות מה הייתם רוצים שיהיה לכם בעדכון ה-iOS הבא

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra