אפליקציות

כך תשתפו את המוזיקה של Spotify באינסטגרם

ישנה תופעה בה אתם וחבריכם מעלים צילומי מסך של השיר שאתם שומעים כרגע ומשתפים אותו בסטורי באינסטגרם. מעכשיו תוכלו לשתף במהירות ובקלות את השיר שאתם מקשיבים לו ישירות לסטורי של אינסטגרם. החברים שלכם יוכלו להאזין לאותו שיר גם דרך אפליקציית ה Spotify שלהם, תודות לחיבור החדש בין שירות הזרמת המוזיקה, אינסטגרם ופייסבוק.

משתמשי ספוטיפיי ואינסטגרם יכולים לפרסם בקלות את המידע על המוזיקה שהם מקשיבים דרך אינסטגרם סטורי או ישירות לחבר מסוים באמצעות אינסטגרם Direct. בזמן שמקשיבים למוזיקה ב-Spotify, פשוט תלחצו על אינסטגרם סטורי מתפריט השיתוף, אז האפליקציה תציג סטיקרים של עטיפת האלבום של כל שיר, אלבום או פלייליסט בשירות.

ספוטיפיי

ניתן להשתמש ביכולות העריכה של אינסטגרם עבור יצירת תמונה יצירתית יותר עם סטיקרים מגניבים וכתוביות. מדובר בדרך קלה לשימוש, שאפילו לא דורשת חיבור שתי החשבונות של Spotify ואינסטגרם עבור השימוש הזה.

כאשר חברים יכנסו לסיפור שלכם באינסטגרם, הם יכולו ללחוץ על הכפתור "Play on Spotify" עבור האזנה מיידית באפליקציית השירות או עבור רישום לשירות המוזיקה. מדובר בדרך נהדרת לגלות מוזיקה חדשה, מכיוון שאתם תוכלו להיחשף לתוכן מוזיקליי אשר חברים שלכם משתפים.

אם עדיין לא התנסיתם בשירות המוזיקה החדש, תוכלו להוריד אותו כאן עבוד אנדרואיד וכאן עבור iOS

תגיות
הראה עוד

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. סלולרי: Google Pixel 2 XL מחשב: Apple Macbook Pro
Close