אפליקציות

כמו מסנג’ר לפייסבוק – אינסטגרם משיקה את ‘דיירקט’

בעוד פייסבוק מתמודדת עם פרשת דליפת הנתונים של משתמשיה, מבחינת החברה (ורכישותיה) ההצגה חייבת להימשך ובימים האחרונים משחררת אינסטגרם את Direct – אפליקציית מסרים המוציאה את השיחות בין משתמשי אינסטגרם, אל מחוץ לאפליקציה.

לאחר ההתקנה, האפליקציה החדשה תיפתח היישר אל מסך המצלמה שתאפשר לכם לבחור אם להעלות סטורי או לשלוח תמונה אל אחד מהמשתמשים באינסטגרם אך נכון לעכשיו אין אפשרות לצפות בסטורי של חברים ישירות מהאפליקציה.  אם אתם יותר בעניין של התכתבויות, תוכלו לדלג על התמונות ולגשת ישר למסך השיחות, שם תוכלו למצוא את כל היסטוריית השיחות שלכם מהרשת החברתית.

מרגע התקנת האפליקציה, בכל פעם שתבחרו לגשת אל מסך השיחות באינסטגרם, תועברו בצורה חלקה אל האפליקציה החדשה. כמו כן, כל קבלת הודעה כעת תתקבל בחיווי של האפליקציה החדשה, מה שיאפשר לכם להבדיל בין הודעות להתראות אחרות המתקבלות באינסטגרם כשאתם מחוץ לאפליקציה.

דרך אגב, אם האפליקציה החדשה מזכירה לכם קצת את סנאפצ’אט אני די בטוח שזה לא מקרי. פייסבוק נלחמת קשות כדי לרכוש את אמונם של משתמשי המתחרה ולספק להם את כל הפתרונות שהם רוצים במקום אחד. מאחר ואין כרגע אפשרות לצפות בסטורי ישר מהאפליקציה, משתמשי סנאפצ’אט לא ימהרו לעבור אליה אך ניתן לצפות די בבירור שהפיצ’ר הזה יגיע.

את Direct החלה החברה לבחון באופן פומבי כבר בחודש דצמבר 2017 כחלק מתוכנית בטא ייעודית. בימים האחרונים החלה החברה לקדם את האפליקציה החדשה אל כלל המשתמשים, בשאיפה לספק לאינסטגרם את מה שהמסנג’ר מספק לפייסבוק – פלטפורמה נוספת לקידום תוכן.

למי שזוכר, בעבר היה פיצ’ר המסנג’ר משולב בתוך אפליקציית הרשת החברתית פייסבוק וכיום זוכה לפלטפורמה משלו. פלטפורמת המסנג’ר היום כוללת מגוון פיצ’רים עצמאיים, ביניהם אפליקציות משחקים ייעודיים למשחק בתוך האפליקציה, לבד או עם משתמשים נוספים, קהילת צ’אטבוטים מתפתחת המאפשרת לעסקים ושירותים להגיע אליך גם אם החלטתם שלא להשתמש ב”אפליקציית האם”, העלאת סטורי לפייסבוק, שימוש במגוון פילטרים לצילום ועוד. אין מן הנמנע כי בקרוב נתחיל לראות פי’צרים עצמאיים וייחודיים עבור Direct.

לחצו כאן להורדה ל-iOS
לחצו כאן להורדה ל-אנדרואיד

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close