אייפון 13\אייפון 12s יהיו דומים בעיצוב לאייפון 12 \ תמונה: בלומברג

דיווח: אייפון 13 או אייפון 12s יציעו מסך Pro Motion, זיהוי טביעת אצבע ועוד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) עובדת בימים אלו על סדרת מכשירי האייפון הבאים שעל פי מספר מקורות, כנראה והשנה אפל תשיק סדרת S, ולא את סדרת האייפון 13 כפי שרבים חושבים. אישור לכך עדיין אין, אך אנו מאמינים כי בשבועות הקרובים הדברים מעט יותר יתבהרו.

זיהוי טביעת אצבע ה-Touch ID באייפד אייר ֿ\ תמונה: אפל

סדרת האייפון הבאה מבית אפל צפויה להביא עימה מספר חידושים, כאשר הראשון ביניהם הוא פתיחת מסך הנעילה על ידי שימוש בטביעת אצבע. בנוסף לזיהוי הפנים הביומטרי עם FaceID, אפל צפויה להוסיף את האפשרות הישנה \ חדשה של ה-Touch ID. מבחינת אפל, תקופת הקורונה הובילה את המשתמשים להוריד את המסכה על מנת לפתוח את מכשיר האייפון, ובחברה מעוניינים לתת למשתמשים אפשרות נוספת לפתיחת נעילת המסך.

מלבד הזיהוי הביומטרי (שאגב, דיווחנו עליו לפני מספר ימים), אפל צפויה להוסיף תמיכת Pro Motion עם קצב רענון של 120Hz. דבר אשר יהפוך את חווית השימוש במסך לחלקה יותר עם אפשרויות מתקדמות לניגון וידאו בקצב מהיר, משחקים ועוד.

טוויק Photon עם AOD בסידייה \ תמונה: Photon

אפשרות נוספת עליה עובדת אפל בימים אלו היא ה-AOD, הכוונה ל-Always On Display. כאשר מסך הנעילה נעול, אין באפשרות המשתמש לדעת את השעה או התאריך, התראות וכו׳ כאשר המסך נמצא במצב נעול. על מנת לצפות במידע הכל כך חשוב ופשוט, המשתמש צריך להקיש על המסך או ללחוץ על כפתור הכיבוי \ הדלקה על מנת לראות את התאריך או השעה, וחלילה אם פספס התראה כזאת או אחרת. באפל מעוניינים לפתור אחת ולתמיד את התופעה ולהוסיף תמיכה שכזאת ב-iOS 15.

על פי מספר מקורות, עיצוב סדרת האייפון 13 (או סדרת ה-S) צפויה להגיע עם עיצוב דומה לזה של סדרת האייפון 12 ללא שינוי כל שהוא.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra