זיהוי טביעת אצבע ה-Touch ID באייפד אייר ֿ\ תמונה: אפל

האם זיהוי טביעת אצבע ה-Touch ID חוזר למכשירי האייפון?

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מאז השיקה אפל (Apple) את המכשיר הראשון בעל מסך מלא האייפון X, החברה הוסיפה זיהוי ביומטרי חדש זיהוי פנים ה-Face ID. מאז, סדרות האייפון שבאו לאחר מכן כולם הגיעו עם מסך מלא וללא זיהוי טביעת האצבע ה-Touch ID שהוחלף בזיהוי פנים.

מאז פרצה לחיינו המגפה העולמית עם וירוס הקורונה, כולנו נאלצים להסתובב עם מסכות מה שמקשה על המשתמשים לפתוח את המכשיר באמצעות זיהוי ביומטרי של זיהוי פנים. מה שאולי באפל חושבים על שינוי מהותי וזאת מתכוונת להוסיף זיהוי טביעת אצבע שיהיה מתחת למסך?

המדליף הסדרתי L0vetodream בטוויטר שקולע בכל פעם למוצר חדש שאפל מתכוונת להשיק ומפרסם לא מעט רמזים על התוכניות העתידיות של החברה, מפרסם בשעות האחרונות לא מעט רמזים הקשורים לזיהוי טביעת האצבע באמצעות ה-Touch ID, ואף הגיב לנו לתגובה שפרסמנו בחשבון שלו.

אז האם לשפוט על פי הרמזים שמפזר L0vetodream בטוויטר אכן רומזים על כך שאפל מתכוונת להוסיף זיהוי ביומטרי נוסף מלבד זיהוי פנים במכשירי האייפון 13? כמובן שמוקדם עוד לדעת או לנסות ולנחש, אפל מתכוונת השקה להציג את סדרת האייפון 13 החדשה בספטמבר הקרוב, והשקה כנראה שתקרה בסוף ספטמבר \ תחילת אוקטובר. כמובן, באפל לא מתכוונים לוותר על מערך זיהוי הפנים, והוספה של טביעת אצבע מבלי הצורך להקיש את הקוד הסודי בכל פעם שאנו חובשים מסכה על מנת לפתוח את מסך הנעילה, זיהוי טביעת אצבע יכול לעזור לא מעט ולחסוף למשתמש זמן וכאב ראש ואפל כנראה ויחזירו את האפשרות הנ״ל מתחת למסך או בכפתור הכיבוי וההדלקה.

אנחנו נמשיך לעקוב מקרוב אודות השמועות, ההדלפות והדיווחים בכל הנוגע לזיהוי הביומטרי שחוזר בחזרה למכשירי האייפון העתידיים. 

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *