מיקרוסופט משלבת מרכז חדשות ומזג אוויר מותאם אישית בשורת המשימות בחלונות 10

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת מיקרוסופט (Microsoft) משחררת בדקות האחרונות את גרסת הפיתוח הראשונה של חלונות 10 לשנת 2021. בחודשים האחרונים בחברה עבדו על יציבות המערכת ותיקוני באגים ופחות הוספה של פיצ’רים חדשים. אך מעתה אנו צפויים לקבל עוד ועוד שינויים במערכת.

מערכת ההפעלה חלונות 10 שם קוד ״עמק השמש״ (Sun Valley) הוא העדכון הגדול הבא שצפוי להגיע אלינו במחצית השניה של השנה. העדכון הבא של המערכת צפוי לכלול שינוי עיצובי לתפריט ההתחל, שורת המשימות, סייר הקבצים, ההגדרות, אפליקציות מובנות ועוד. גם עיצוב המסכים עצמם צפויים לעבור שינוי עיצובי עם פינות מעוגלות.

היום (רביעי, 06.01) משחררת מיקרוסופט גרסת פיתוח חדשה של מערכת ההפעלה חלונות 10 למשתמשי ה-Windows Insiders, כאשר מספר הגרסה היא 21286. החידוש העיקרי בעדכון הפיתוח, הוספה של מרכז חדשות ומזג אוויר ישירות בשורת המשימות. כעת, יופיע מזג האוויר להיום ולאחר לחיצה על מזג האוויר ניתן לקרוא חדשות ועדכונים הקשורים לנושאים שהמשתמש בחר. ניתן לשנות את ההגדרות בכל זמן נתון, ועל מנת להינות מהפיצ׳ר החדש, על המשתמש להתקין את דפדפן ה-Edge החדש. כמובן, ניתן להסיר את מרכז החדשות ומזג האוויר משורת המשימות בכל זמן.

על פי מיקרוסופט, האפשרות החדשה תהיה זמינה בהמשך השנה לכלל המשתמשים ותכלול עדכוני חדשות, מזג אוויר, מבזקי ספורט מתוך 4500 מקורות כמו ה-BBC וה-New York Times. וזאת הסנונית הראשונה שאנו זוכים לראות כחלק משינוי שמערכת ההפעלה חלונות 10 תעבור בחודשים הקרובים, כאשר בסיומה – אנו צפויים לקבל שינוי עיצובי של ממש ופיצ׳רים חדשים, בדומה למה שאפל עשתה עם מערכת ההפעלה שלה למחשבים, ה-macOS Big Sur 11.

בתחילה, מרכז החדשות ומזג האוויר בשורת המשימות יעבדו במדינות הבאות: ארה״ב, קנדה, בריטניה, אוסטרליה והודו. במיקרוסופט מתחייבים שלא לשלב פרסומות במרכז החדשות החדש.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *