תמונה: Dezeen

סמסונג מציגה: אריזות טלוויזיה שהופכות לרהיטים ושלט סולארי מבקבוקים ממוחזרים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

כחלק מתערוכת CES 2021 שנערכת בצורה דיגיטלית ומקוונת, סמסונג (Samsung) חשפה היום את סדרת הטלוויזיות החדשה שלה לשנת 2021. לצד המסכים החדשים, ולא פחות חשוב, סמסונג הדגישה כי נושא איכות הסביבה הפך להיות שיקול מהותי בפיתוח ותכנון המוצרים שלה והציגה מספר פתרונות ירוקים.

רהיטים וחיות מאריזות טלוויזיה

אחד הדברים הכי מהותיים שמגיע עם הטלוויזיה החדשה שלכם הוא האריזה הגדולה שלה. בשל רגישות המסכים והשאיפה למזער נזקים במהלך השינוע, מרפדים את אריזת הטלוויזיה באמצעים נוספים כמו קלקרים ועטיפות רכות. כדי למזער את נזקי הפסולת, סמסונג תשלח את הטלוויזיות החדשות עם אריזת קרטון הניתנת לשימוש חוזר בדמות רהיטי קרטון או הרכבת חיות תלת מימדיות.

תמונה: Dezeen

כל אריזה תגיע עם שבלונה שתאפשר לכם לפרק אותה לגורמים ולהפוך אותה לפיל תלת מימדי שאפשר לרכב עליו, או לשידה או מחזיק מגזינים שימושי.  כמו כן, כדי להשתלב בעיצוב הבית, האריזה הצבעונית תוחלף בצבע קרטון ניטרלי.

תמונה: Dezeen

שלט סולארי מבקבוקי פלסטיק

לצד השינוי באריזות, סמסונג הציגה גם שלט חדש שיגיע עם הטלוויזיות. השלט הוא מינימליסטי בכפתורים וכולל פאנל סולארי בגבו שיאפשר לכם להטעין אותו באמצעות השמש או תאורת הבית.

תמונה: Samsung

מטרת שילוב הפאנל הסולארי היא למעשה להחליף את הצורך בלקנות סוללות שיוצרות עוד פסולת אלקטרונית שקשה למחזר בגמר השימוש. ואם זה לא מספיק, השלט עצמו עשוי מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים.

תמונה: צילום מסך

לפי איך שזה נראה, 2021 הולכת להיות שנה ירוקה. אפל התחילה עם ההצהרה הירוקה שלה כשהחליטה להסיר את המטען ממכשירי האייפון 12, אשר בהמשך הצטרפו אליה עוד חברות כמו שיאומי עם ה-Mi 11 וככל הנראה גם סמסונג, עם מכשיר ה-Galaxy S21 שצפוי להגיע ממש בקרוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch