תמונה: סמסונג

תערוכת CES 2021: סמסונג מציגה טלוויזיות חדשות וירוקות לשנת 2021

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

סמסונג (Samsung) הציגה הערב (שעון ישראל) עדכון לסדרות הטלוויזיות הקיימות שלה, לצד טכנולוגיה חדשה ודגש על ייצור ירוק וידידותי יותר לסביבה.

[jnews_element_blocklink title=”הכתבה הזו היא חלק מסיקור תערוכת CES 2021″ second_title=”לחצו כאן לכל הכתבות בנושא” title_url=”https://theverifier.co.il/tag/ces-2021″ image=”51247″]

תכירו את Quantum Mini LED

סמסונג הציגה הערב את מסכי ה-Neo QLED שיצטרפו לסדרת ה-4K וה-8K של החברה. יחד עם סדרת ה-Neo QLED סמסונג הציגה את ה-Quantum Mini LED, מקור תאורה חדשני של החברה אשר נשלט באמצעות טכנולוגיית קוואנטום מטריקס ומעבד Neo Quantum החדש של סמסונג. ה-Quantum Mini QLED של סמסונג הוא למעשה מקור אור קטן פי 40 מנורת LED קונבנציונאלית והוא מאפשר להאיר בצורה נקודתית ומדוייקת יותר, מה שמאפשר להציג תמונה חדה וממוקדת יותר עם אפקט HDR משופר, תוך ביטול ה”הילה” שנוצרת לעיתים סביב פריטים מוארים על רקע שחור.

תמונה: סמסונג

יחד עם טלוויזיית ה-Neo QLED החדשה סמסונג הציגה מספר שימושים שעשויים לשפר את חיי היום יום שלכם:

  • סמסונג Health: בטלוויזיה החדשה סמסונג הטמיעה את אפליקציית הבריאות שלה שתאפשר לכם להוריד אימונים אייים ובאמצעות מצלמת רשת גם למדוד אם אתם עושים את התרגילים בצורה נכונה בהתאם לסרטון
  • גיימינג: סמסונג שמה דגש על הבעייתיות שצצה לפעמים בדמות גודל התמונה המוצג, בעיקר בזמן משחקים. בטלוויזיה החדשה תוכלו לשנות את גודל התצוגה בהתאם למשחק ואף לשנות את המיקום בו הוא מוצג במסך.
  • שיחות וידאו: הטלוויזיה החדשה של סמסונג מגיעה עם Google Duo מובנה ובחיבור מצלמת רשת תוכלו לבצע שיחות וידאו מרובות משתתפים.
  • המחשב בטלוויזיה: טכנולוגיית ה-Dex של סמסונג נכנסת גם לכאן ומאפשרת לכם להפוך את הטלפון שלכם למחשב על גבי המסך הגדול. כמו כן, תוכלו להתחבר גם למחשב מרוחק ולשלוט בו בקלות.

סדרת הטלוויזיות החדשות של סמסונג מגיעה עם עיצוב מינימליסטי כמעט ללא שוליים ועובי דקיק המתאפשר בזכות הכנסת כל מה שמניע את הטלוויזיה אל קופסה קטנה המשמשת גם כרגל המחזיקה את הטלוויזיה.

טלוויזיות Micro LED עולות שלב

בטלוויזיות ה-Micro LED של 2021 סמסונג מבטלת את התאורה האחורית ומציגה תמיכה במסכים גדולים יותר המגיעים עד ל-110 אינץ׳. במסכי המיקרו לד החדשים משתמשים יוכלו לצפות בעד ארבעה מקורות צפייה שונים בו זמנית באיכות גבוהה, לצד איכות שמע גבוהה בזכות טכנולוגיית Majestic Audio המדמה מערכת קולנוע 5.1 ללא צורך במקרן קול נוסף.

עדכון לטלוויזיות הלייף סטייל

טלוויזיית The Frame של סמסונג מוכרת בעיקר מעיצובה המדמה מסגרת של תמונה. השנה סמסונג הפכה את המסגרת לדקה יותר ודומה יותר למסגרות תמונות אחרות שעשויות להיות אצלכם בבית וכן היא גם מציעה מגוון מסגרות שונות להחלפה, בנוסף למגוון רחב יותר של תמונות הזמינות לרכישה דרך ה-Art Store.

תמונה: סמסונג

לצד The Frame סמסונג שיפרה את עיצוב המסכים של שאר סדרת הלייף סטייל שלה ביניהם Serif, Sero, Terrace, ו-Premiere.

תמונה: סמסונג

כאמור, בתחילת האירוע הודיעה סמסונג כי כל המסכים העתידיים ייוצרו תוך התחשבות באיכות הסביבה, בדגש על עמידות המוצרים לאורך זמן, וכן תמיכת תוכנה עתידית לאורך זמן שתשמור על המכשירים רלוונטיים גם בשנים הבאות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch