אייפון 12 בישראל \ תמונה: אפל

לאחר החשיפה שלנו אמש: איידיגיטל מאשרת כי השקת אייפון 12 בישראל תידחה בחודש לפחות

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לפני מספר שבועות דיווחנו כאן ב-The Verifier כי רשת מחסני חשמל מתכוננת להשיק את סדרת האייפון 12 בישראל ב-18 בנובמבר. אמש (רביעי, 11.11), קיבלנו למערכת האתר ידיעה ובה נמסר לנו ממקור פנימי ב-iDigital היבואנית הרשמית של אפל בישראל, כי השקת האייפון 12 נדחתה וכי תאריך ה-18 בנובמבר הוא לא התאריך בו סדרת האייפון 12 תושק בישראל.

אייפון 12 בישראל \ תמונה: אפל

המקור מסר למערכת האתר כי השקת האייפון 12 בישראל נדחתה במספר שבועות, תאריך רשמי עדיין אינו ידוע. אך היום (חמישי, 12.11) רשת iDigital מסרה בתגובה לפרסום אמש, כי השקת סדרת האייפון 12 אכן נדחתה בחודש ימים, כאשר החברה מתכוננת למלאי ראשוני בחודש דצמבר. כפי שכבר חשפנו לפני מספר ימים, המלאי הראשוני יהיה מספר עשרות של מכשירים, כך שהזמנות של מכשירים חדשים ישלחו לרוכשים כעבור מספר שבועות, וכנראה בסוף דצמבר תחילת ינואר 2021.

לצערנו, לא מדובר בבעיה מצד iDigital או כל מפיצה אחרת בישראל. באפל הוחלט השנה להשיק ארבעה מכשירי אייפון בהפרש של כשבועיים בין 2 ההשקות. הראשונה, האייפון 12 והאייפון 12 פרו. ואילו בהשקה השניה, האייפון 12 מיני והאייפון 12 פרו מקס. המגפה העולמית מוסיפה קשיים נוספים ופוגעת בייצור ובשילוח של המכשירים החדשים לארה”ב, וכמובן לשאר העולם. לדוגמה, רוכשים שרכשו את האייפון 12 פרו מקס או האייפון 12 מיני, רבים מהם יקבלו את המכשירים רק בחודש דצמבר, וכעת נראה כי באפל יצטרכו לתת דחיפה נוספת לחודש ינואר הקרוב.

איידיגיטל דוחה את השקת האייפון 12 בישראל \ תמונה: iDigital

לעת עתה, הרוכשים פונים ליבוא מקביל שלצערנו מגיע ממדינות במזרח הרחוק והמחירים בשמיים ולא מפתיעים, כאלה עם סים כפול שאחריות של אותם מכשירים אינה נתמכת על ידי המפיצות הרשמיות או על ידי אפל בישראל. חשוב להדגיש כי על כל מכשיר שנרכש, ישנם 12 חודשי אחריות בהם ניתן לממש על בעיות חומרה או תוכנה. כמובן, בכל הקשור לנזק פיזי, אין אחריות ולכן צריך לרכוש אחריות באותה מדינה בה נמכר המכשיר.

אייפון 12 \ תמונה: אפל

אמש פרסמנו כי רשת iDigital שלחה הודעה לעובדים כי תחזיר אותם לעבודה בחנויות שנמצאות סגורות ביום ראשון הקרוב (15.11). אך בשל אי פתיחת הקניונים, הרשת הודיעה כי לצערה היא לא יכולה להחזיר את העובדים שנמצאים בחל”ת עד לפתיחת הקניונים בישראל. פנינו בנושא החל”ת ובנושא דחיית השקת האייפון 12 לרשת iDigital ונעלה תגובה כשזאת תשלח למערכת. בנוסף, הרשת תחל היום למכור את כל המוצרים הנלווים לסדרת האייפון 12 שזמינים כעת לרכישה בחנות האונליין ובחנויות הפתוחות לקהל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *