תמונה: iDigital

מסתמן: השקת סדרת האייפון 12 בישראל תדחה במספר שבועות

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

משתמשי האייפון (וגם כאלה שחושבים לעבור מאנדרואיד) מצפים ומחכים להשקת סדרת האייפון 12 בישראל. מספר חנויות כבר החלו במכירת מכשירים מהסדרה, כאשר חלקם מגיעים מיפן או מדינות אחרות ובייבוא מקביל. בעקבות העיכוב בהשקה הרשמית בישראל, אותן חנויות מציעות את המכשירים במחירים גבוהים מהרגיל, דבר שכנראה ימשיך לקרות גם עוד כמה שבועות.

מקור פנימי (וניהולי) ברשת איידיגיטל מספר כעת למערכת האתר כי ככל הנראה השקת סדרת האייפון 12 תדחה במספר שבועות. למרות העיכוב, המקור מוסיף ומספר כי המוצרים הנלווים יהיו זמינים עוד השבוע לרכישה בחנויות איידיגיטל ובאתר החברה. גם חנות iStore כבר מציעה לרוכשים לרכוש את כל המגנים וה-MagSafe הרשמיים זמינים.

אייפון 12 עדיין לא זמין באיידיגיטל \ תמונה: תמונת מסך

עובדי החנויות והמענה הטלפוני של רשת איידיגיטל היו אמורים לחזור לעבודה ביום ראשון הקרוב (15.11) מחל”ת וזאת על מנת להתכונן להשקת סדרת מכשירי האייפון 12 בישראל, אך כעת נודע לעובדים כי החזרה לעבודה תדחה, והעובדים ימשיכו את החל”ת עד להודעה חדשה, דבר שמחזק את הטענה כי באמת השקת סדרת האייפון 12 בישראל נדחית למועד אחר, או על פי המקור “דחיה של מספר שבועות”.

לצד האפשרות לדחייה, המקור מדגיש בפנינו כי ייתכן ותהיה השקה “שקטה” שתציע עשרות של מכשירים בודדים לרכישה ביום ההשקה, והזמנה של מכשירים חדשים תידחה בחודש עד שיגיעו לרוכשים.

עמוד האייפון 12 כבר מוכן, אבל המכשירים עדיין לא \ תמונה: צילום מסך

חשוב לקחת את המידע הנ”ל בערבון מוגבל וכי אין לדעת האם השקת האייפון 12 בישראל אכן תקרה ב-18 בנובמבר עם המחירים הרשמיים, כפי שפרסמה מחסני חשמל. כמו כן, עוד לא ברור אם חברות הסלולר בישראל מתכוננות להשקה בישראל בשבוע הבא או לא. אנחנו מבטיחים לבדוק לעומק את הדברים ולעדכן כשיהיה לנו עדכון.

אייפון 12 בישראל \ תמונה: אפל

דברי הדחייה עולים לצד הצהרתה של אפל עצמה אשר דוחה חלק מהמשלוחים של מכשירי אייפון 12 אל חודש דצמבר, ואל נשכח כי מדובר בתקופת החגים הנוצריים בהם הרכישות קופצות במאות אחוזים, אבל לאפל אין כרגע מלאי זמין של מכשירי אייפון 12 מהסדרה.

ביום שלישי הקרוב (16.11) תשיק אפל את האייפון 12 מיני והאייפון 12 פרו מקס שזמינים בהזמנה מוקדמת בארה”ב ובעוד מספר מדינות, אך רוכשים מגלים כעת כי המכשירים יגיעו אליהם לא לפני חודש דצמבר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra