מוטורולה razr 5g \ תמונה: מוטורולה

מוטורולה משדרגת את מפרט המכשיר המתקפל שלה ה-razr 5G; זמינות בסתיו במחיר של 1400 דולרים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מוטורולה (Motorola) משיקה היום (חמישי) את המסך המתקפל החדש-ישן שלה ה-razr 5G, כאשר החברה מרעננת את כל המפרט של המכשיר, מוזילה במעט את המכשיר ומשיקה אותו אצל מפעילות נוספות וכבר לא בלעדי לווארייזן.

ה-razr 5G מגיע עם עיצוב דומה למכשיר הראשון, כאשר על פי מוטורולה הפעם המסך פחות “שברירי” וכי הציר (hinge) עבר שיפור ניכר ונערכה בדיקה של 200 אלף פעמים בהן המסך נפתח ונסגר ללא תקלות. החישוב נעשה כאשר המשתמש יפתח ויסגור את המסך כ-40 פעמים ביום, וכי משתמש מתקדם יותר יפתח את המכשיר כ-100 פעמים ביום. אם מחשבים, מדובר בכ-5 שנים בהן המסך יכול להיפתח ולהיסגר ללא כל בעיה.

מוטורולה razr 5g \ תמונה: מוטורולה

מלבד המסך, מוטורולה מעדכנת את המעבד במכשיר עם Snapdragon 765G, זיכרון של 8 ג”ב של זיכרון עבודה וסוללה בקיבולת של 2800 מיליאמפר/שעה עם תמיכה בטעינה מהירה. מלבד החומרה מתחת למכסה המנוע, מוטורולה מעדכנת את מערך הצילום במסך המתקפל שלה עם מצלמה ראשית של 48 מגה-פיקסל עם מייצב אופטי וחיישן time-of-flight. מלבד המצלמה הראשית, מוטורולה משדרגת אף את מצלמת הסלפי עם 20 מ”פ.

המסך החיצוני (כאשר המכשיר סגור) מאפשר כעת לבצע פעולות חדשות, הודות למערכת ההפעלה אנדרואיד 10 שמגיעה עם ה-razr 5G. ניתן לבצע ניווט נוח יותר, מענה להודעות, אפשרויות חדשות למצלמת הסלפי ועוד.

מוטורולה razr 5g \ תמונה: מוטורולה

כשהשיקה מוטורולה מחדש את ה-razr בעל מסך מתקפל בשנה שעברה, המכשיר הגיע עם מפרט מיושן ועם תג מחיר של 1,500 דולר – מחיר גבוה לכל הדעות. המכשיר הוצע לרכישה אך ורק בווארייזן האמריקאית, ונראה כי לאור תחרות ה-5G בארה”ב, החברה מעדכנת את המפרט ומוזילה אותו ב-100 דולר, לצד השקה אצל מפעילות נוספות כמו at&t וטי-מובייל החל מהסתיו הקרוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra