סוף סוף: LG משיקה באופן מסחרי את הטלוויזיה הנגללת הראשונה בעולם

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

חברת LG הודיעה היום על השקה מסחרית של הטלוויזיה הנגללת הראשונה בעולם, LG SIGNATURE OLED R (דגם RX), תחילה בדרום קוריאה, בשבע חנויות פרמיום למוצרי אלקטרוניקה הממוקמות במרכזים הגדולים ברחבי הארץ. טלוויזיה זו תהיה זמינה לרכישה במחיר קמעונאי של 87,000 דולרים. טרם נקבע מועד ההשקה בישראל.

טלוויזיה פורצת דרך זו, אשר נחשפה כאבטיפוס כבר לפני יותר משנה בתערוכת CES, אשר מצליחה להפנט בזכות האסתטיקה האלגנטית שלה ובתנועה החלקה של מסך ה-OLED הניתן לגלילה, היא מוצר אולטימטיבי שאותו שואפים לקבל, כאשר כל יחידה בנויה לפי הזמנה עבור לקוחות המעריכים את הפרטים הקטנים. הטלוויזיה מיוצרת במפעל של חברת LG בעיר גומי בדרום קוריאה, ומורכבת בקפידה ובמיומנות, תוך הקפדה על כל פרט ופרט.

LG SIGNATURE OLED R | תמונה: יח”צ

מידת היחס אל הטלוויזיה כאל יצירת אמנות, מורגשת בכל חלקי ה- LG SIGNATURE OLED R, החל ממעטפת האלומיניום המוברשת וכלה במעטפת רמקולים מסוגננת ומודרנית כמעין צמר מבית חברת Kvadrat of Denmark. הלקוחות יכולים לבחור בין ארבעה גווני כיסוי – שחור Signature, אפור ירח, כחול טופז או חום טופי – ולהתאים אישית את היחידה שלהם באמצעות חריטת שם או טקסט אחר על בסיס האלומיניום.

ה-LG Signature OLED R מתגאה בתצוגת OLED גמישה וחלקה בגודל של 65 אינץ’ הממנף את היכולות המיוחדת של ה-OLED להארת ועמעום כל פיקסל באופן עצמאי על מנת לספק עבור הצרכנים את התמונה האיכותית ביותר. אך זה לא הכל, מכיוון שהמסך הזה מציג שוב את היכולת של LG לחדש וליצור עבור לקוחותיה אפשרויות והזדמנויות חדשות. על פי LG, האות R בשם המסך מייצגת גם את היותו מסך נגלל (Rollable), את היותו חדשני ומהפכני בתחום הבידור הביתי (Revolutionary) ואת זה שהוא מגדיר מחדש את החיבור שבין הטלוויזיה לחלל שבה היא נמצאת (Redefining).

LG SIGNATURE OLED R | תמונה: יח”צ

המסך החדש משחרר את הצרכנים מהצורך ומהמגבלות של קירות ביתם, ומאפשר להם לעצב אותו ללא הצורך בשמירה באופן אוטומטי ותמידי של חלל עבור מסך גדול ושחור השימושי רק כאשר מדליקים אותו. בזכות היכולת של ה-LG Signature OLED R להשתנות לשלוש צורות תצוגה שונות – Full View, Line View & Zero View, הוא מגדיר מחדש את חווית המשתמש באופן חדש ומלהיב, הרבה בזכות ההבנה וההכרה העמוקה של LG עם טכנולוגיית ה-OLED.

LG SIGNATURE OLED R | תמונה: יח”צ

“הנישואים המתמשכים בין חדשנות טכנולוגית ועיצוב המובאים לידי ביטוי ב-LG Signature OLED R הינם הישג חסר תקדים שראוי שיקרא יצירת אומנות” כך אמר פארק יונג-סיי (Park-Hyoung-sei), נשיא LG Home Entertainment. “זהו מוצר מותרות אמיתי המצית מחדש את הדמיון בכל הקשור למה שהטלוויזיה שלכם יכולה להיות. המסך המיוחד הזה מספק חווית משתמש שונה, דרך חדשה לחשוב על חלל הבית ואסמכתא להובלה של LG בשוק טלוויזיות הפרמיום.”

שתפו כתבה
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *