אירועי קניות

אתר הקניות Gearbest חוגג 4 שנים עם מבצעים מטורפים

אתרי קניות הטכנולוגייה הסיניים מציפים את השוק הישראלי בשנים האחרונות, ומספקים אלטרנטיבה כלכלית טובה למוצרים זהים בישראל. אחד מהאתרים האמינים והפופולריים הוא Gearbest שיחגוג 4 שנים להיווסדו כבר בשבוע הבא.

מקור תמונה: צילום מסך

כמובן שאי אפשר לציין מאורע כזה מבלי לקיים חגיגת קניות של ממש (כאילו שחסרים תירוצים כדי לקנות גאדג’טים) וב-Gearbest מתחילים להוריד מחירים כבר מהיום. אירועי הקניות יתחלקו לשלושה חלקים ויתפרשו על גבי 14 ימים:

מה-20 עד ה-26 למרץ:

מבצעי בזק עם מלאי מוגבל ולזמן מוקצב. תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים בהנחות משמעותיות שיינתנו רק למקדימים לרכוש. כדאי להתעדכן כדי לא לפספס.

מה-26 למרץ ועד ה-2 באפריל:

עיצומו של אירוע המכירות בהנחות מטורפות על מוצרים שונים מהשבוע הראשון, במלאי מוגבל.

מה-2 באפריל ועד ה-9 באפריל:

אם נשאר לכם עוד כח וכסף בארנק, או אם פספסתם את האירועים המקדימים, גירבסט נותנים לכם הזדמנות אחרונה לממש את ההנחות האחרונות על מוצרי הטכנולוגיה השונים, במיוחד לחג הפסח.

מי שעוקב אחרינו בפייסבוק ואף חבר בקבוצה הרשמית שלנו, יודע כבר שהבטחנו לפנק את העוקבים בהטבות מזדמנות ותוכן ייחודי ולכן, לאורך כל תקופת המבצעים נעדכן בקבוצה על מבצעים שווים וקופוני הנחות שונים. אם עוד לא הצטרפתם לקבוצה, עדיין לא מאוחר! לחצו כאן ונאשר אתכם.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close