הטיזר של גוגל \ צילום: גוגל

פתחו את היומנים: גוגל תכריז על הפיקסל 5, כרומקאסט טיוי ורמקול חכם ב-30 בספטמבר

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת גוגל (Google) הודיעה לפני זמן קצר כי תערוך את ארוע ה-Made By Google בתאריך ה-30 בספטמבר, בו החברה צפויה “לחשוף” את הפיקסל 5 והפיקסל 4a שניהם בתצורת 5G, כרומקאסט מבוסס אנדרואיד טיוי ורמקול חכם.

הנסיך, רמקול חכם מבית גוגל Nest \ צילום: גוגל

בהזמנה שנשלחה לעיתונאים ואנשי המדיה נכתב “השקה בלילה” ו-“הספה היא המקום הכי טוב בבית”. אבל בגוגל כמובן מתבדחים, האירוע יערך בשעה 11:00 בבוקר (שעון קליפורניה), ו-21:00 בערב שעון ישראל בתאריך ה-30 בספטמבר יום רביעי.

אירוע ה-madebygoogle 2020 \ תמונה: גוגל

עוד נכתב בהזמנה: “אנו מזמינים אותך ללמוד הכל על הכרומקאסט, הרמקול החכם והפיקסלים החדשים שלנו”. מה שאכן מאשר על מה יהיה הארוע בלי יותר מידי רמזים כאלה ואחרים. הכרומקאסט החדש יהיה מבוסס מערכת ההפעלה אנדרואיד TV (מקווים מאוד שיהיה מדובר באנדרואיד 11), הרמקול החכם שהודלף לפני מספר חודשים וכמובן 2 מכשירי פיקסל חדשים.

פיקסל 4a בתצורת 5G \ תמונה: onleaks טוויטר

פיקסל 4a בתצורת 5G

הראשון, הוא הפיקסל 4a בתצורת 5G עם מסך בגודל 6.2″ בקצב ריענון של 60 הרץ, וגוף עשוי פלסטיק הכולל חיישן טביעת אצבע בגב המכשיר.

מעבד ה-Snapdragon 765G לצד זיכרון עבודה בנפח 6 ג”ב, יהיו הכוח להריץ את המכשיר שיכלול סוללה בקיבולת 3800 מיליאמפר/שעה. גוגל מוותרת על מצלמת הטלפוטו ותכלול מצלמה ראשית של 12.2 מגה פיקסל עם עדשה רחבה ועדשה סטנדרטית, בדיוק כמו בפיקסל 4, כאשר מצלמת הסלפי היא 8 מגה פיקסל. בדומה לפיקסל 4a, גם כאן המשתמשים יהנו ממחבר האוזניות.

פיקסל 5 בתצורת 5G \ תמונה: onleaks טוויטר

פיקסל 5 יש רק אחד

הפיקסל 5 הוא המכשיר השני אותו תציע גוגל לרכישה, כאשר מדובר במכשיר “פרימיום” אל מול הפיקסל 4a עם 5G. גם כאן, הפיקסל 5 יגיע עם תצורה של 5G עם גוף עשוי אף הוא מפלסטיק ומסך בגודל של 6″ בלבד עם קצב ריענון של 90 הרץ. מספר הדלפות ותמונות חיות מציגות את המכשיר בעל טעינה אלחוטית ולראשונה יכלול גם את היכולת להטעין מכשירים אחרים.

גם כאן, המעבד יהיה ה-Snapdragon 765G ועם זיכרון עבודה של 8 ג”ב, לצד סוללה בקיבולת של 4000 מיליאמפר/שעה. גם כאן מערך הצילום צפוי להיות זהה לזה של הפיקסל 4 ויכלול מצלמה ראשית של 12.2 מגה פיקסל עם עדשה רחבה של ועדשה סטנדרטית. גם כאן, מצלמת הסלפי היא 8 מגה פיקסל וללא מחבר אוזניות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra