תמונה: androidpolice

גוגל מוסיפה אפשרות הקלטת שיחות מובנית עבור מגוון מכשירים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

יכולת הקלטת שיחות במכשירים הפכה להיות מצרך בסיסי נדרש אצל משתמשים רבים ברחבי העולם, ובעוד ישנן יצרניות המוסיפות את היכולת בצורה עצמאית (כמו סמסונג), גוגל עצמה אינה מציעה את האפשרות בצורה מובנית. עד עכשיו.

דיווחים וראיות מהחודשים האחרונים הראו כי ענקית החיפוש גוגל (Google) החלה לעבוד על הוספת היכולת להקליט שיחות בצורה מובנית. כבר בינואר נראו סנוניות של קוד מגרסת הבטא של אפליקציית השיחות של גוגל, המוכיחות את העבודה על האפשרות המתבקשת, אך היא לא הופעלה בצורה רשמית. כעת נראה שהתנאים הבשילו ומשתמשים בעולם החלו לדווח כי הם רואים את האפשרות להקליט שיחות.

האפשרות להקליט שיחות מגיעה כחלק מאפליקציית ה”טלפון” של גוגל הזמינה למכשירי הפיקסל של החברה, וכן גם עבור מכשירים מיצרניות אחרות אשר עושות שימוש בגרסת ה”סטוק” של מערכת ההפעלה אנדרואיד. העדויות הראשונות מגיעות ממשתמשים של מכשירי שיאומי (Xiaomi), בדגמים: Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9S, Redmi Note 9 Pro, וכן גם דגמי Mi A3 ו-Mi A2 Lite המריצים את מערכת ההפעלה Android One של גוגל, בגרסתה הנקייה.

ואם עדיין לא השתכנעתם, עדות מובהקת לקיומו של הפיצ’ר החדש הוא עמוד התמיכה החדש שהרימה גוגל, המסביר בדיוק איך להשתמש באפשרות הקלטת השיחות (גם בעברית). יחד עם זאת, חלק מהמשתמשים מדווחים על תקלות או הפרעות בהקלטה, אשר מפריעות לשמירת ההקלטה או לחילופין מונעות מהמתקשר לשמוע את הצד השני כשאפשרות ההקלטה מופעלת.

על פי גוגל, הקלטת השיחות תהיה זמינה במכשירים נתמכים בלבד ובמדינות/אזורים המתירים זאת, ולכן התנאים לשימוש בהקלטה הם מכשירים בעלי Android בגרסה 9 ואילך, אפליקציית ה”טלפון” בגרסתה האחרונה ובדיקה שאכן המדינה או האזור נתמכים.  אין עדיין אפשרות לכפות את העדכון כדי לקבל את הקלטת השיחות, אך נראה כי הסיכויים שלכם לקבל אותו יגברו במידה ותצטרפו אל תוכנית הבטא של האפליקציה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *