פרסום ראשון: מלאי שעון האפל ווטש בחנויות האפל סטור אזל; השקת האפל ווטש סדרה 6 מעבר לפינה?

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אם אתם מתכוננים לרכוש אייפד או שעון אפל ווטש – חכו מעט: כאשר אנו מתקרבים בכל שנה לקראת הכרזה של מוצרים חדשים מבית אפל (Apple), חנות האונליין והחנויות הפיזיות לפעמים רומזות לנו הצרכנים על התוכניות של החברה. כתבכם הנאמן בדק ומצא, רוב דגמי ה-44 מ”מ מסדרה 5 ודגמים נוספים אזלו במלאי ואינם זמינים לרכישה דרך אתר החברה או בחנויות הפיזיות שפזורות ברחבי העולם. מבדיקה שערכנו, גם באירופה, ארה”ב ומדינות נוספות שעון האפל ווטש סדרה 5 כמעט ולא זמין לרכישה.

על פי השמועות, אפל צפויה להכריז בארוע סגור למספר מצומצם של עיתונאים בתאריך ה-7 בספטמבר על סדרת האייפדים החדשים ושעון האפל ווטש סדרה 6. הודעה לעיתונות תשוחרר יחד עם סרטונים ושינויים באתר החברה ויחידות שיגיעו לסקירה ויעלו ביום ההשקה. אם המידע שפורסם על ידי ג’ון פרוסר אכן נכון, נראה כי המלאי שלא זמין לסדרת שעון האפל ווטש 5 אכן מעיד על כך שאפל מתכוננת להשקה של הסדרה החדשה.

המלאי אזל שעון אפל ווטש סדרה 5 \ צילום: אבי דוד The Verifier

הפרטים אודות סדרה 6 מעט מעורפלים השנה, אנו למדים כי סוללה חזקה יותר אכן תשולב בשעון בשל הצורך בשימוש במצב שינה, בו השעון מנטר עבורנו כיצד אנו מתנהגים במהלך הלילה. כפי שדיווחנו בעבר, אפל עובדת על מספר דגמים בהם היא בוחנת את האפשרות לשלב זיהוי ביומטרי לשעון. כאשר המקור שלנו לא יכול היה להתחייב לדגם ספציפי, מכיוון שעדיין מדובר ביחידות בדיקה פנימיות שלא בטוח יראו אור יום.

נראה כי אפל אכן מתכוננת להשקת מוצרים חדשים, בתחילה אלו יהיו האייפד אייר עם יישור קו עיצובי בדומה לזה של האייפד פרו וסדרת שעון האפל ווטש 6. כאשר סדרת האייפון 12 תצא בחודש אוקטובר ובנובמבר סדרת האייפון 12 פרו. אנו כמובן נחכה להודעה מצד אפל ונמשיך לעקוב אחר המלאי באתר החברה ונעדכן בהתאם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *