צילום: EverythingApple Pro יוטיוב

ג’ון פרוסאר: אייפד ואפל ווטש סדרה 6 בספטמבר; סדרת האייפון 12 באוקטובר והפרו בנובמבר

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) עובדת בימים אלו על ייצור סדרת מכשירי האייפון, האייפד ושעון האפל ווטש. חודש ספטמבר מתקרב אלינו בצעדי ענק, וכמובן מדובר באבן דרך עבור אפל בו החברה מציגה את מכשירי האייפון החדשים לשנה הקרובה.

למרות שכבר התרגלנו לכך שארועים מתבטלים או מועברים אלינו בשידור מוקלט מראש, השנה אפל מוותרת על המסורת השנתית וכנראה תדחה את ארוע השקת האייפון לחודש ספטמבר, וזה יועבר לחודש אוקטובר כך מדווח המדליף והיוטיובר ג’ון פרוסאר (Jon Prosser) בחשבון הטוויטר שלו מוקדם יותר היום (חמישי).

צילום: iSpazio

על פי השמועות, אפל צפויה להכריז בארוע סגור למספר מצומצם של עיתונאים בתאריך ה-7 בספטמבר על סדרת האייפדים החדשים ושעון האפל ווטש סדרה 6. הודעה לעיתונות תשוחרר יחד עם סרטונים ושינויים באתר החברה ויחידות שיגיעו לסקירה ויעלו ביום ההשקה.

השנה אפל צפויה להשיק לא פחות מ-4 מכשירי אייפון חדשים.  על פי ג’ון, ארוע האייפונים צפוי להערך בתאריך ה-12 באוקטובר. כאשר סדרת האייפון 12 תציע 2 מכשירים, הראשון בעל מסך בגודל של 5.4 אינץ’ עם זוג מצלמות והשני בעל מסך בגודל 6.1 אינץ’ שאף הוא צפוי להגיע עם זוג מצלמות וחומרה דומה רק עם גודל מסך גדול יותר וכנראה כמות זיכרון RAM חזקה מהאח הקטן.

צילום: EverythingApplePro יוטיוב

יחד עם 2 המכשירים המוזלים בסדרה, אפל צפויה להשיק 2 מכשירי אייפון 12 פרו. כאשר הראשון בעל מסך בגודל 6.1 אינץ’ עם 3 מצלמות, נורית פלאש וחיישן LiDAR. האח הגדול, האייפון 12 פרו מקס צפוי להגיע בגודל של 6.7 אינץ’, גם כאן עם מערך צילום דומה לאח הקטן עם נורית פלאש וחיישן ה-LiDAR. סדרת מכשירי הפרו צפויים להיות עם תמיכה ברשת ה-5G.

סדרת האייפון 12 המוזלת צפויה לצאת כהזמנה מוקדמת עוד באותו היום, אוקטובר 12. והשקה מלאה בחנויות החל מה-19 באוקטובר. ואילו סדרת האייפון 12 פרו על פי ג’ון, אף היא תוצע כהזמנה מוקדמת עוד באותו היום, ואילו השקת המכשיר לא תהיה לפני חודש נובמבר עם תאריך שכרגע לא ידוע. עוד מוסיף ג’ון, כי המידע שהגיע אליו כרגע הוא המיעד העדכני “במערכת” וכי ייתכנו שינויים.

עוד לא ברור האם באמת אפל תחליט להשיק את שעון האפל ווטש לפני האייפון, כאשר על פי המסורת, הסדרה החדשה תמיד מוצגת יחד עם מכשירי האייפון החדשים. ואילו האייפד תמיד חלק מארוע המקים שמתכונן לחודש לאחר מכן. גם כאן עוד לא ברור, מתי והאם אפל תספיק להציג עוד השנה מחשבי מק מבוססים מעבדי ה-ARM של החברה שכך התחייבה לעשות בארוע המפתחים השנתי, ה-WWDC 2020.

צילום: EverythingApplePro יוטיוב

חשוב לזכור, לג’ון פרוסאר יש רקורד מוערך של הדלפות רבות לאורך החודשים האחרונים. אך שימו לב כי גם מספר פרסומים שלו היו מוטעים והתאריכים שהציג היו שגויים. כך שלא נותר לנו אלא לחכות לחודש ספטמבר ואז נדע באמת מה התאריכים בהם אפל צפויה להציג את קו המוצרים החדש שלהם לשנת 2020\2021.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *