הטיזר של גוגל \ צילום: גוגל

אופסי: האם גוגל חשפה “בטעות” את תאריך השקת הפיקסל 5?

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

ביום שני האחרון השיקה גוגל את מכשיר הפיקסל 4A לו ציפינו חודשים ארוכים בהם המכשיר הודלף במלואו, חומרי שיווק תמונות ואפילו סרטונים הודלפו לרשת.

יחד עם הפיקסל 4A החדש, ובצעד מפתיע – חשפה גוגל כי היא מתכוונת להשיק עד סוף השנה הנוכחית לא פחות מ-2 מכשירי פיקסל חדשים, הפיקסל 4A 5G והפיקסל 5 אף הוא בתוצרת 5G.

בבלוג החברה בשפה הצרפתית נחשף כנראה תאריך השקת סדרת מכשירי הפיקסל החדשים, ה-8 באוקטובר. גוגל מיהרה להסיר את המשפט מהבלוג, אך לא לפני שצילום מסך נשמר על ידי החברים מ-9to5Google.

ניסיון ליצור קשר עם גוגל ואכן לאשר את תאריך ההשקה נענה ב: “מלבד הפרטים שחשפנו ביום שני האחרון, אין לנו כרגע דבר נוסף להוסיף”.

אם התאריך אכן נכון, מדובר בהזמנה המוקדמת של סדרת הפיקסלים החדשים שלראשונה לא יכללו 2 מכשירים מאותה הסדרה ולא ברור מה יעלה בגורלו של דגם הפיקסל 5XL או שגוגל עובדת על גודל מסך חדש?למי שמכם שמחכה, הפיקסל 4A שהוכרז השבוע יהיה זמין לרכישה בתאריך ה-20 לאוגוסט.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra