אפל שחררה את עדכון ה-iOS 13.6 עם תמיכה ב-CarKey, הקראת חדשות ב-Apple News ועוד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לאחר מספר חודשים בהם אפל שינתה לא מעט את סדר העדכונים וקפצה מ-iOS 13.5 ל-13.6, כעת משחררת החברה את העדכון לכלל משתמשי האייפון, האייפוד טאץ’ לצד ה-iPadOS עבור סדרת הטאבלטים שלה.

עדכון ה-iOS 13.6 שזמין כבר עכשיו להורדה דרך האוויר (OTA), מביא עימו מספר חידושים למערכת ההפעלה. אחד מהפיצ’רים שיהיו ב-iOS 14, הוא ה-CarKey. אפל הוסיפה את הפיצ’ר גם ל-iOS 13.6 אשר יאפשר למשתמש לפתוח את הרכב, לנעול את הדלתות ולתת הרשאות נהיגה דרך ה-iCloud. ההורים יוכלו למשל לבחור בין השעות בהן הילדים ינהגו ברכב ללא הצורך במפתח הפיזי.

נגמרה הסוללה באייפון? ישנו מתח שנשמר של עד 5 שעות למקרה הצורך בו יש הצורך להשתמש ב-CarKey. הפיצ’ר תומך כעת בסדרת הרכבים החדשה של BMW 2020, ולצערנו אין תמיכה כרגע ברכבים מיושנים.

אפל חדשות + אודיו \ צילום: אפל

למרות ש-Apple News לא זמין בישראל, אפל מוסיפה אפשרות חדשה – הקראת חדשות. הפיצ’ר החדש נקרא Apple News + Audio. כעת לא חייבים לקרוא את הכתבה או המאמר, פשוט ללחוץ על לחץ ההפעל, וסירי תקריא זאת עבורכם.

קטגוריית סיפטומים באפליקציית הבריאות התווספה אף היא כחלק מהעדכון. ניתן להוסיף סיפטומים כמו חום, שיעול וכו’ ולשתף אותם עם הרופא. כמו כן, התראות מהשעון בכל הקשור לבעיות שימצאו ב-ECG, אף הן יופיעו תחת הקטגוריה החדשה.

לצד הפיצ’רים הנ”ל, אפל מעדכנת את חווית השימוש במערכת לצד שיפורים בחיי הסוללה, תיקוני אבטחה ושיפור בביצועי המערכת. ולא רק עדכון ל-iOS, מערכת ההפעלה watchOS עודכנה לגרסה 6.2.8 עם תמיכה ב-CarKey ו-ECG ל-3 מדינות נוספות, tvOS 13.4.8 עם תיקוני באגים ושיפור במערכת לטלוויזיות, macOS Catalina 10.15.6 למחשבי המק עם תמיכה בחדשות מקומיות ב-Apple News ועודכני תמיכה ויציבות במערכת ההפעלה.

העדכונים כולם זמינים כבר עכשיו להורדה, מוזמנים לשתף אם לאחר העדכון אתם מרגישים שינוי במערכת >>

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *