הודלף: אוזניות ה-Galaxy Buds של סמסונג מקבלות צורה חדשה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אחרי שנחשף “בטעות” מה שיהיה מכשיר הגלקסי נוט 20, הדלפה חדשה חושפת את הדור הבא של אוזניות הגלקסי באדס שיצטרפו לאירוע ההכרזה של סמסונג (Samsung), שיתקיים ב-5 באוגוסט.

האוזניות החדשות, כפי שהודלפו על ידי איוון בלאס (evleaks), יגיעו בצורה חדשה המזכירה מעט שעועית לבנה. עוד ניתן לראות כי בצד החיצוני של כל אוזנייה יש מיני רמקול הממוקם לצד שני מיקרופונים, שככל הנראה מיועדים לביטול רעשים ושיחות/פקודות קוליות.

תמונה: evleaks@

מה שלא רואים בתמונות החדשות הם חודי הסיליקון שאמורים לקבע את האוזנייה באוזן, מה שככל הנראה מרמז כי תנוחת הלבישה שלהן תהיה שונה מהדורות הקודמים.

תמונה: evleaks@

לצד התמונות של האוזניות ניתן לראות גם את המטען החדש שיגיע לצידן. המטען מרובע עם פתיחת צדפה, כשבמרכזו שני מקומות ייעודיים לכל אוזנייה, ככל הנראה גם עם מגנט שמקבע אותן אליו.

התמונות מסגירות כי המטען והאוזניות יגיעו בצבעים שחור לבן וברונזה. צבעים שיתאימו גם לנוט החדש כפי שהודלף לאחרונה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *