בטעות: סמסונג חשפה את הנוט20 אולטרה באתר החברה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בזמן שכולם עובדים מהבית, חברת סמסונג (samsung) מתכוננת להציג את סדרת מכשירי הנוט20 בעוד קצת יותר מחודש. אבל רגע לפני שזה קורה, אתר החברה הרוסי של סמסונג חשף בטעות את הנוט20 אולטרה ממש רגע לפני ההכרזה.

עמוד הנחיתה של הנוט10 והנוט8 באתר החברה הרוסי של סמסונג חשף את התמונות הרשמיות וכיצד הנוט20 אולטרה יראה, בחלקו. כעת, אנו זוכים ל-2 תמונות בצבע שיקרא “Mystic Bronze”. חלק מהתמונות עדיין זמינות לצפייה בקישורים באתר, ונראה כי סמסונג מנסה למזער נזקים ומורידה את התמונות בחלקים אחרים באתר החברה.

צילום: סמסונג

ניתן לראות את מערך המצלמות החדש, כפי שאף ניתן לראות מהתמונות הרשמיות שחושפות ושופכות מעט אור למה לצפות מסדרת הנוט20 החדשה. חיישן ה-ToF זה שקיים בסדרת ה-S20 יוחלף בחיישן הלייזר אוטו-פוקוס. כמו כן, בצידו הימני של המכשיר, ניתן לראות את סידור הכפתורים הזהים מסדרת הנוט10.

צילום: סמסונג

עוד לא ברור כיצד סמסונג תבחר למקם את מצלמת הסלפי בקדמת המכשיר, אך אנו מאמינים כי לא יהיו שינויים מהנוט10. ניתן לראות כי העט אף הוא מקבל את אותו הצבע בדומה למכשיר.

מה אתם חושבים על העיצוב החדש של סדרת הנוט20 מהתמונות הרשמיות שנמצאו באתר סמסונג?

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *