אפליקציית WhatsApp עובדת על סטיקרים מונפשים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ (WhatsApp) עובדת על מספר אפשרויות חדשות באפליקציה. כפי שכבר דיווחנו כאן לפני מספר ימים, אפשרויות חיפוש לפי תאריך, חיפוש על פי גודל הקובץ, הוספה לספריה ועוד.

צילום: WABetainfo

החברים מ-WABetainfo פרסמו מוקדם יותר היום (רביעי), כי WhatsApp עובדים על הוספת תמיכה בסטיקרים מונפשים בדומה לטלגרם (Telegram). כרגע רק מספר מועט של משתמשים קיבלו את הפיצ’ר החדש, ולמי שיש סטיקר מונפש יכול להזמין חבר אחר אך האפשרויות כרגע מוגבלות, עד שבוואטסאפ ישחררו את הפיצ’ר לכלל המשתמשים.

עוד לא ברור מתי והאם בוואטסאפ יבחרו להשיק את הפיצ’ר לכולם, אך אנו כעת למדים כי החברה אכן ממשיכה להוסיף עוד פיצ’רים לאפליקציה. כרגע, ישנן 5 חבילות סטיקרים מונפשים אשר עובדת עליהם החברה, וכמובן ניתן יהיה להוסיף סטיקרים מונפשים ולייבא אותם לאפליקציה בדיוק כמו עם הסטיקרים הרגילים כיום.

אנחנו כמובן נמשיך לעדכן ולדווח בכל הנוגע לחידושים באפליקציית WhatsApp כשאלה יהפכו לזמינים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *