פלייסטיישן 5 \ תמונה: סוני

סוני חשפה שתי תצורות לקונסולת PS5 החדשה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת סוני (Sony) סוף סוף חושפת את נראות הדור הבא של קונסולת המשחקים שלה, ה-PlayStation 5 (או בקיצור, PS5). באירוע ההכרזה, החברה חשפה את העיצוב החדשני לקונסולה החדשה לצד הכותרים (משחקים) שיגיעו אל ה-PS5.

סוני הציגה 2 תצורות של הפלייסטשיין 5 – הראשונה, עם כונן דיסקים בלו ריי (Blueray) לשימוש במשחקים פיזים. ואילו התצורה השניה, תגיע בכלל כמהדורה דיגיטלית וללא אפשרות של כונן דיסקים.

נשמע לכם מוכר? מיקרוסופט (Microsoft) היתה הראשונה להשיק מהדורה דיגיטלית יחד עם סדרת ה-Xbox One S מלפני קצת יותר משנה. אין ספק כי המחירים יהיו בהתאם ל-2 התצורות. צפו למחיר נמוך יותר של התצורה הדיגיטלית אל מול התצורה “המלאה” שתכלול את כונן הדיסקים.

לגבי המחירים והמפרט, סוני עדיין שומרת לעצמה את הקלפים צמוד לחזה. עוד לא ברור למה החברה לא חושפת את מחירי קונסלות המשחקים ה-PS5 שרק עכשיו חשפה כמעט במלואה. גם המפרט כמובן עדיין אינו ידוע בשלמותו, וגם כאן לא ברור למה החברה לא מספרת לנו לגבי המפרט המלא.

גלריה: Playstation 5

יחד עם השקת ה-PS5, סוני מרעננת את קו המוצרים הנלווים אשר יוצעו כמובן למכירה בנפרד. בעת רכישת הקונסולה כל משתמש יקבל שלט יחיד בקופסא ה-DualSense החדש. אך אם תרצו, ניתן יהיה לרכוש תחנת עגינה להטענת ה-DualSense, שלט מדיה, מצלמה ואוזניות.

אל מול מיקרוסופט, סוני מתכוונת לעמוד בזמנים וזאת צפויה להשיק את סדרת ה-PS5 ברבעון הרביעי של 2020. הכוונה לתקופת החגים בארה”ב, החל מנובמבר \ דצמבר. קחו עצה מאיתנו, תתחילו לחסוך $$$.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra