תמונה: צילום מסך, אתר realme

חברת באג תפיץ את מוצרי המותג Realme באופן רשמי בישראל

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

לאחר קצת פחות משנתיים, באג נבחרה להיות יבואנית הרשמית של המותג הטכנולוגי Realme בישראל.  חברת Realme הוקמה לפני פחות משנתיים וכבר הפכה ליצרנית הסלולר השביעית בגודלה בעולם, עם קצב צמיחה שנתי של 808% עם מעל ל-35 מיליון טלפונים שנמכרו ברחבי העולם.

Realme מציעה טלפונים, ומוצרים נלווים כגון שעונים חכמים, אוזניות ועוד. הסמארטפונים מאופיינים במפרטים מרשימים, עיצוב ייחודי ומחירים משתלמים במיוחד. realme הושקה לראשונה בהודו ומשווקת בצלחה כבר ב-27 מדינות, ברבות מהן היא מדורגת בטופ 5 וכעת נכנסת לישראל, לאחר שחתמה החברה על הסכם הפצה עם באג.

ג׳וסף וואנג, נשיא realme מזרה״ת ואפריקה: ״ישראל היא מדינה מובילה בחדשנות. realme שואפת להביא לצרכנים ברחבי העולם מוצרים חדשניים עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר במחירים יוצאי דופן – למגוון אוכלוסיות צעירות, מגוונות תרבותיות – ממש כמו ישראל. אנו מוכנים לזנק לעתיד יחד עם הלקוחות הישראלים״

Realme 5 Pro | תמונה: Realme

אמיר מודן, מנכ״ל באג: ״חיכינו הרבה ליום הזה, אנחנו מכירים ועוקבים אחרי פעילות realme והישגיה יוצאי הדופן. המותג מציע Value for Money עם איכות חומרה ותוכנה ממדרגה ראשונה ורמת אמינות גבוהה, ואנחנו בטוחים שגם הצרכנים בישראל יתאהבו במותג.

באג תקיים בשבוע הבא אירוע השקה רשמי ראשון בישראל, שם היא תחשוף לראשונה את סדרת מוצרי החברה שהולכים להגיע לישראל.

שתפו כתבה