טלוויזיה ישראלית

הטלוויזיה של STING מתעדכנת בשירותים שרק חיכיתם להם

אחת המתחרות הבולטות בטלוויזיה הישראלית מעדכנת את שירותיה ומוסיפה שני פיצ’רים שרבים מכם חיכו וציפו להם: צפייה מחדש בתוכנית משודרת (Start Over) וכמובן שירות “השבוע שהיה”, המאפשר לכם לצפות בתוכניות שהוקלטו אוטומטית שבוע אחורה.

מרגע שהושק מותג הטלוויזיה החדש מבית yes, רבים מהגולשים דפקו על דלתם הוירטואלית של החברה בעמוד הפייסבוק והדגישו כי קשה להם לוותר על מספר פיצ’רים שהתרגלו אליהם מהמתחרות, ביניהם – האפשרות להתחיל מחדש את הצפייה בשידור חי והאפשרות לצפות בתוכן שהוקלט מראש, לפחות שבוע אחורה. כעת, נראה שהמוצר הבועט של yes מקשיב ללקוחותיו ומשחרר את שני השירותים המבוקשים אל מגוון הפלטפורמות התומכות (נבדק בסמארטפון וטלוויזיית Android TV).

השירות של סטינג TV זמין כיום בעיקר בגרסת האנדרואיד לצורותיה, כאשר תוכלו למצוא אותו בטלפונים ניידים, טאבלטים, סטרימרים ואף טלוויזיות המריצות אנדרואיד TV. לצד אנדרואיד, גם בעלי מכשירי אייפון ואייפדים לא נשארים מקופחים והטלוויזיה זמינה גם עבורם באפליקציה תומכת. נוסף לכך, החברה אמנם לא שיחררה את ההודעה באופן רשמי, אך חד העין שעוקבים אחרי הדף העסקי של STING בפייסבוק, יכולים לראות שינוי בתשובות העמוד (המאוד משעשע יש לומר) לגבי תמיכה במכשירי Apple TV וטלוויזיות חכמות נוספות.  אם בעבר נהג העמוד להסתייג מכל מה שקשור לפיתוח אפליקציה תומכת למכשיר הטלוויזיה של אפל, כיום התשובות מאשרות כי בחברה אכן עובדים על תמיכה.

כזכור, סטינג TV נכנסה כמתחרת לואו קוסט במותגי הטלוויזיה vמציפים את השוק לאחרונה, כדוגמת סלקום TV ומוצר הטלוויזיה של פרטנר. המותג מציע שירותי טלוויזיה אינטרנטית על בסיס חבילות תוכן לבחירה החל מ-9 שקלים(!), כאשר גולת הכותרת הוא שירות עצמי להתחברות ובעיקר – להתנתקות. התוכן מתעדכן מפעם לפעם בתכנים הזמינים ברובם ב-yes (כך שהמעבר לאוהבי חברת הלווין צפוי להיות קליל יחסית) ומשודר באיכות גבוהה.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close