אנדרואידטכנולוגיה ואינטרנט

גוגל חשפה את פרטי אירוע המפתחים השנתי שלה באמצעות פאזל אינטראקטיבי

ספוילר: גוגל תקיים את אירוע המפתחים השנתי בין התאריכים 8-10 למאי

זו לא הפעם הראשונה שגוגל חושפת פרטים לגבי אירוע השקה כזה או אחר באמצעות רמזים. נראה שהחברה אף פעם לא האמינה בפרסום פורמאלי ואף לרוב העדיפה לשלב חידות ומשחקים שבסופן יגיעו המשתמשים אל עבר המידע הרלוונטי.

גוגל הזניקה את המירוץ אל האירוע באמצעות פוסט בטוויטר, שם הציגה קוד בינארי שחשף את הרמז הראשון כי מדובר אכן באירוע המפתחים Google I/O 2018. הספוילר שכבר הופץ ברשת הוא שהאירוע יתקיים בין התאריכים 8-10 למאי 2018, אך אם אתם רוצים לבחון את עצמכם, אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות הקישור google.com/io (מוזמנים להיעזר ברמזים בהמשך הפוסט).

 

 

הרמז השני: אז התחלתם את המסע ואחרי שהגעתם למשרדי החברה בגוגל מפות, חצים על המפה יכוונו אתכם אל עבר החידה הבאה, שנמצאת ליד מנעול דלת הכניסה למשרד. אך לפני שתגיעו לחידה עצמה, כדאי להסתובב קצת בחדר ולהסתכל קצת על פריטים שייתנו לכם את הרמזים. אם תעברו עם העכבר מעל לוח השנה תגלו את התאריך 5 באוגוסט. חיפוש קצר לאירועים בתאריך העלה את יום האחיות הלאומי (National Sister Day). בנוסף, ישנה בחדר גם תמונה של אחיות, צלחת סושי, את הספר Sister Carrie ותמונה על הקיר שמציגה את מפת הערים Mountain View ו-Iwata היפנית כמעט מחזיקות ידיים.
כאשר תלחצו על המנעול תופיע החידה What city do we see? (איזה עיר אנחנו מחפשים?) – התשובה המתבקשת היא כמובן Mountain View, איפה שנמצאים משרדי החברה, אך לאור רמזי ה”אחות” בחדר ותמונת הערים, תוכלו להגיע לתשובה Iwata, שהיא העיר האחות של Mountain View.

הרמז השלישי: החדר הבא הוא חדר ישיבות. בחדר הזה תמצאו אפילו יותר פריטים ורמזים הקשורים לאירוע וגם לפתיחת הדלת הבאה. לצד עוגת האננס (כאן גוגל מנסה לגרום לנו לחשוב על גרסת האנדרואיד הבאה) ולוח השחמט, תוכלו למצוא גם שלושה כדורים עם מספרים הפוכים. כשתגיעו למנעול הדלת תישאלו What three numbers do we seek? (איזה שלושה מספרים אנחנו מחפשים?). התשובה לחידה היא 01-60-80 (ללא המקפים).

הרמז הרביעי: כאן תוכלו לתת לראש קצת לנוח ופשוט להכניס את המילה Yam. כי זה בעצם מה שיבקשו מכם להכניס.

הרמז החמישי: במנעול הבא יבקשו מכם להכניס את השם שגוגל מחפשת. התשובה לחידה היא Aeschylus היווני, אשר תמונתו מוצגת לצד דלת החידה.

הרמז השישי והאחרון: זהו החדר הסופי. למצוא את המנעול יהיה קצת פחות פשוט כי הוא לא נמצא ליד דלת סטנדרטית. בחדר הזה למעשה תצטרכו לכבות את האור כדי להמשיך. אחרי שעשיתם זאת באמצעות לחיצה על מתג האור (פשוט, נכון?), לכו אל קצה החדר ולחצו על המנעול שעל הקיר.

את הקוד תצטרכו לפצח באמצעות צירוף האייקונים הבא: אייקון האחיות (מהרמז השני), אייקון “הפוך” (כמו הסיבוב מסך במכשירים) מהרמז השלישי, המראה/תמונה (מהרמז החמישי) ולבסוף זוג הפרצופים התיאטרליים, שמרמזים על מיקום האירוע.

אחרי שפיצחתם את הקוד, תוכלו להמשיך הלאה ופשוט לצעוד אל עבר האור אשר בסופו תגיעו לאמפיתיאטרון Shoreline, שיחשוף פרטים נוספים לגבי אירוע המפתחים בין ה8-10 למאי, 2018.
באירוע המפתחים צפויה החברה לחשוף את החידושים שלה בתחום התוכנה לשנה הקרובה. בהתחשב בנוכחות המסיבית של Google Assistant בתערוכת CES 2018, סביר שנראה חידושים סביב אותה עוזרת וירטואלית, לצד פיצ’רים נוספים.

מקור
9to5Google
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close