סלולר | סמסונג

סדרת ה-Galaxy S20 של סמסונג עכשיו בישראל וככה תשיגו את אחד המכשירים

סמסונג (Samsung) השיקה הבוקר (חמישי) בישראל את מכשירי הדגל בסדרת ה-S20. המחיר ההתחלתי (המומלץ) למכשיר הבסיסי בסדרה הוא 3,499 שקלים ואם תהיו מספיק זריזים להזמין תקבלו גם את ערכת ההשקה הכוללת את אוזניות ה-Buds פלוס החדשות לצד כרטיס זיכרון.

כזכור, את סדרת ה-S20 השיקה סמסונג לפני קצת יותר משבוע בסן פרנסיסקו, והיא כוללת את המכשירים: S20, ה-S20 פלוס, ומכשיר ה-S20 אולטרה. שלושת המכשירים כוללים מסכים מרהיבים עם קצב רענון גבוה שמגיע עד ל-120 הרץ (ברזולוציית FHD) ושיפורים עיקריים בתחום הצילום.

תמונה: אלדד מטמון

לצד שלושת המכשירים בסדרה הציגה החברה לראשונה באופן רשמי גם את ה-Galaxy Z Flip, מכשיר מתקפל בצורת צדפה וניסיון נוסף של החברה לייצר סימפטיה למכשירים המתקפלים, שמתקשים לקבל רלוונטיות בעיקר בשל מחירם הגבוה. בדומה לדגם ה-Fold, גם מכשיר ה-Flip יישא תג מחיר גבוה שיחל ב-5,599 שקלים.

קבוצות הרכישה השונות כבר עמוסות וספקים רבים, כולל היבואנית סאני, שריינו מכשירים לאוהדי הסדרה שנרשמו לרכישות המוקדמות, כאשר המכשירים הראשונים יימסרו ללקוחות החל מה-6.3.

רוצים לרכוש אחד את אחד המכשירים? הצטרפו עכשיו להזמנות המוקדמות: לרכישה מסאני לחצו כאן, לרכישה מפרטנר לחצו כאן, לרכישה מדינמיקה סלולר לחצו כאן, לרכישה מפלאפון לחצו כאן, לרכישה דרך הוט מובייל לחצו כאן

שתפו אותנו בתגובות אם כבר שריינתם את מקומכם ואצל מי.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close