בחינם: אפל מאפשרת כעת חריטה של אימוג’י לאוזניות ה-AirPods שלה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אפשרות החריטה על מכשירים ומוצרים של אפל (Apple) היא לא דבר חדש, אך עד כה היא הייתה מוגבלת לטקסט בלבד. כעת מוסיפה אפל את אפשרות החריטה של אימוג’יז, ובחינם.

בעת רכישת זוג אוזניות אירפודס דרך אתר החברה, אפל תציע לכם לבצע חריטה בהתאמה אישית בחינם. היתרון הוא שזה כמובן בחינם ועכשיו אפשר לבחור גם אימוג’י שאתם מזדהים איתו, אך החיסרון הוא שתאלצו לבחור בין טקסט לאימוג’י בלבד.

חיסרון נוסף הוא היעדר פלטת אימוג’יז רחבה, שכן אפל לא מציעה את כל מה שזמין לכם ב-iOS, יחד עם זאת סביר להניח שתמצאו את עצמכם גם במבחר המוצע, בין אם זה אימוג’י של חד קרן, תרנגולת, חייזר ואפילו אימוג’י הקקי.

חריטה של אימוג’י | תמונה: צילום מסך

החריטה זמינה עבור אוזניות האירפודס פרו האחרונות של החברה, האירפודס עם הקייס הנטען בצורה אלחוטית וגם עם הקייס הרגיל.  כאמור, תוספת החריטה היא חינמית לגמרי ובכל מה שקשור לאוזניות הנבחרות, המפרט נשאר זהה.

אז מה האימוג’י האהוב עליכם? שתפו אותנו בתגובות

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch