רשמי: אירוע החומרה של גוגל יתקיים ב-15 באוקטובר

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

ענקית החיפוש והתוכנה גוגל (Google) שלחה היום הזמנות לכלי התקשורת כדי להגיע ולסקר את אירוע החומרה הקרוב שלה, Made By Google, שיתקיים ב-15 באוקטובר.

באותו אירוע גוגל צפויה לחשוף לראשונה (באופן רשמי) את סדרת הפיקסל 4, לצד מחשב פיקסל-בוק חדש וריענון קל לסדרת הרמקולים החכמים שלה.

השנה הייתה יוצאת דופן מבחינת גוגל, בכל מה שקשור למכשיר הפיקסל 4. זה התחיל ברגע שהחברה אישרה את עיצובו המודלף של המכשיר חודשים לפני חשיפתו והמשיך בפרסום רשמי של חלק מהיכולות שלו, כדוגמת מנגנון זיהוי הפנים המתקדם שלו המבוסס על פרוייקט ‘סולי’ החדשני.

דבר נוסף שהפתיע משתמשים רבים הוא הדמיון העיצובי בין המכשיר החדש מבית גוגל למכשירי האייפון החדשים של אפל.

השידור החי יועבר בערוץ היוטיוב של גוגל, וכן גם בעמוד הפייסבוק שלנו עם כותרות מרכזיות בעברית. מוזמנים להצטרף כבר עכשיו לעמוד ולהשאר מעודכנים!

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch