יוטיוב מציעה את תכני המקור YouTube Originals בחינם

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

YouTube מכריזה באופן רשמי על הפיכת כל הפקות המקור החדשות שלה ב YouTube Originals לחינמיות, תוך שידור פרסומות, עם הסרת חומת התשלום מהעונה הראשונה של הסדרה זוכת השבחים “Cobra Kai”. בנוסף, העונה השנייה של הסדרה תהיה זמינה בחינם לתקופה מוגבלת החל מה-11 בספטמבר.

בעבר רק שני הפרקים הראשונים של העונה הראשונה והפרק השני של העונה השנייה היו זמינים לצפייה ללא תשלום. מהיום, גם משתמשים ללא מינוי YouTube Premium יוכלו לצפות בכל העונה הראשונה. החל מיום רביעי, ה-11 בספטמבר, העונה השניה כולה תהיה זמינה לצפייה חופשית לתקופה מוגבלת כאשר מידי שבוע ייחשף פרק חדש.

הסדרה Cobra Kai היא להיט בינלאומי. הפרק הראשון של העונה הראשונה זכה עד כה ל-66 מיליון צפיות ופרק הבכורה של העונה השנייה שבר שיאים כשגרף 20 מיליון צפיות תוך שישה ימים. הפקת העונה השלישית של הסדרה תתחיל בקרוב. הסדרה מופקת באמצעות Sony Pictures Television ונכתבה על ידי ג׳וש הילד, ג׳ון הורביץ והיידן שלוסברג.

כחלק מהאסטרטגיה החדשה, ובפעם הראשונה, קהל המשתמשים של YouTube העומד על שני מיליארד, יוכל ליהנות מסדרות מקור חדשות של YouTube שיושקו לאחר ה-24 בספטמבר, תוך צפייה בפרסומות במהלך הפרקים.

שירות הצפייה YouTube Premium ימשיך להציע גישה ללא פרסומות לכל תכני המקור של YouTube. כמו כן, מנויי YouTube Premium יהנו מגישה בלעדית לתכנים מיוחדים בהם גרסת הבמאי ותכני בונוס. הסרת חומת התשלום מתבצעת על רקע גידול של 40% בצפייה בתכני המקור של YouTube לעומת שנה שעברה.

כחלק מההכרזה, YouTube גם מודיעה על תאריך ההשקה של הסרט התיעודי המקורי The Gift: The Journey of Johnny Cash, חמש סדרות מקור אירופאיות חדשות ביניהן הפקה מיוחדת לרגל 30 השנים לנפילת חומת ברלין בשם “Virtually History”, ועונות שניות לסדרות “Liza on Demand” שתושק ב-25 בספטמבר ו-“Impulse” שתושק ב-15 באוקטובר. העונה הראשונה של Liza on Demand זמינה לצפייה כאן ושל Impulse זמינה כאן.

שתפו כתבה
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *